Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ajanlanatok olyan etelt ami...

Ajanlanatok olyan etelt ami egeszseges, de baromi olcso is es nem hizlal?

Figyelt kérdés
Legolcsobb budgetes rizs, olcso kimeros palizer, paprikaskrumpli a jelenlegi szintem. Szoval avokado, malna,eper, jegsalata 400 ft per csomag nem nagyon johet szóba. Nagyon dragak a zoldsegek, husok es felvagottak, de tesztat sem lehet mindig enni.sok osszetevos kaja szoba se johet. Tojasleves, paradicsomleves, borsofozelek, ilyesmit tudok megengedni. Neha egy kis hust, gyumolcsot. Van meg otlet?
2021. júl. 7. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Kérdés az, hogy mennyit eszel ezekből? Mert nekem egy kiló rizs elég vagy két-három hétig. Kiló csirkemell 4-5 napig. Zacskós fagyasztott zöldségek, ezekből is kb napi száz grammot szoktam, szóval ezek is négy napra elegek általában. Zabpehely, sima görög joghurt ezeket mind eszem, mértékkel és nem mondanám, hogy bankot robbantanék velük. Én napi 1900-2000 kalóriát szoktam enni és az viszonylag olcsón kijön ezekből.
2021. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zabkása, sima natúr zabpehelyből.Esetleg kukorica kása de azt kevesen szeretik, darából én sem, van külön kukorica kása dara, ez durvábbra van őrölve, abból finom.
2021. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sárgaborsó, lencse, bab. Magas a rosttartalmuk, és nagyon kiadósak, ha szárított formában veszed. A fehérjetartalmuk is magas. Egészséges szénhidrátokat tartalmaznak. Lehet belőle főzni főzeléket, levest, vagy bonyolultabb ételeket is.
2021. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
88%
Csicseriborso, lehet belole kremet vagy falafel fasirtot kesziteni. Nagyon egeszseges es finom.
2021. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szárított búzacsíra. Olcsó, egészséges, nem hízlal, de elég pocsék az íze ( Szerintem) De annak a követelménynek nem kellett megfelelnie, hogy jó is legyen.
2021. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
A Pennyben most pl.akciós a sárgaborsó (Mondjuk alapból sem drága), egy 500 grammos csomagból kimondottan vagy 3 nagy adag főzelék, nagyon laktató, finom, egészséges, tele fehérjével, a ch pedig lassú felszívódású.
2021. júl. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*kijön vagy 3 nagy adag
2021. júl. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!