Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltávolítani a...

Kovssc kérdése:

Hogyan tudom eltávolítani a az előző cégem Okta zárát a laptopomról?

Figyelt kérdés

A céges felhasználómat már felfüggesztették, most az új cégnél próbálok belépni az Outlookba, de megint eljött az Okta zár. Nem tudok megszabadulni tőle.

Windows 10

Tört office pack



#program #Microsoft #Outlook #Okta zár #Office programok #Multi company
2021. okt. 13. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi a fene az az "Okta zár", de... Windows-újratelepítés esetleg?
2021. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja én is kíváncsi lennék mi ez, mert "Okta zár"-ra google-ön 0 releváns találat. :D
2021. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor kirúgtak hazaloptad a céges laptopot? És most az előző cég email fiókjába akarsz belépni..? =8-()
2021. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Céges laptop és tört Office?



Az aztán komoly cég lehetett...

2021. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha erre [link] gondolsz, akkor - szerintem - fordulj bizalommal a volt munkáltatódhoz. :)

"Okta is the identity provider for the internet. Learn about who we are and what we stand for. About Us. Okta is the leading provider of identity. See more about our company vision and values. Leadership. Meet the team that drives our innovation to protect the identity of your workforce and customers."

2021. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!