Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen olyan appok vannak,...

Milyen olyan appok vannak, ahol helyikkel lehet szocializálódni?

Figyelt kérdés

Ahol fontos a helymeghatározás és helyiekkel ismerkedhetek.


Nekem kettő ugrott be: A snapchat (tudjátok, van a snap map része) és a tinder. Ezen kívül még mik vannak? Köszi a segítségeket.



2021. okt. 21. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

@off

Ne haragudj, de "szocializálódni" nem netes chat appokkal lehet, hanem személyes - fizikai - kapcsolatok által.

2021. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi, ez nagyon segítő válasz volt. xD


Szocializálódni lehet úgy, hogy megismerek egy közeli személyt a neten, majd később találkozunk. Egy másik megyében élővel ez nem reális. Azt hittem, mindenki érteni fogja, ezt a nem atomfizikai szellemi szintet igénylő kérdést. Olyan appokat keresek, ahol közeli emberekkel ismerkedhetek, ha jól kijövünk, később találkozunk. Ennyi.


Köszöntem.

2021. okt. 21. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Ahhoz se kell nagy matek, hogy átsétálj a kocsmába.
2021. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha te ott ismerkedsz...


Offolhatod a kérdésem amúgy, de jelentelek és nem én leszek bannolva.

2021. okt. 21. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Hát.. vidéken valóban "kultúrháznak" minősül a kocsma. Anyámék falujában azaz információ elosztó központ! :D

De az is tény, hogy az alkoholszint emelkedésével vagy nagyon jóban lesz mindenki vagy nagyon nem. Tehát barátkozni lehet tényleg nem ideális hely. (kivéve ha sok a pénzed és mindenkit meghívsz) :D


Hülyeséget félretéve azt hiszem a Telegramnak is van ilyen lehetősége "People Nearby" néven. Nekem pl 94 embert hoz fel a környezetemben. (Tény: Pest. Piriszentlászlón valószínűleg nem lesz ennyi találat.) Alapvetően (régen) a chat.hu-t használtam ilyen beszélgetős felületre. Előtte meg DC++ meg IRC. Lokalizáció nem volt, de dumálni azt lehetetett. Most meg a discord van az utóbbi helyett.

Ilyen helyzetmeghatározós - ismerkedős alkalmazásból szerintem kevesebb van, mert nem szeretik megosztani az emberek a helyzetüket. Pl telegramon nálam sem jelzi annak a 94 embernek, hogy itt vagyok.

2021. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi, telegramom még van is, csak nem ismertem annyira, hogy tudjam, ez is benne van. Bár szerintem, ha ott valakire ráírok, hogy "hekkó, a közelemben vagy", akkor creepynek fog gondolni, így ott nem tenném. A kérdésre viszont válasz, szóval kaptál zöldet. :)


Snapen addolják az emberek egymást összevissza, a tinder meg kifejezetten erre van. Telegramon nem merném. :D


A DC++ alatt nem tudom mit értesz, nekem a DC az az discord, de gondolom nem arra gondolsz.


Köszi a választ. :)

2021. okt. 21. 19:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Napi WTF: És neked van pirosban a százalékod, aki az egyetlen normális választ adta, a másiknak meg zöld. Végem. :D
2021. okt. 21. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Az értékelés a legritkább esetben tükrözi a válasz hasznosságát. Ezen az oldalon az "szimpátia" szavazás. :)

Gondolom 2 embernek belegázoltam a lelki világába és így éli ki a frusztrációját. (Ha nem így lenne akkor érvelne és nem csak értékelne... :))


"DC++ alatt nem tudom mit értesz"

Huhúú.... van egy érzésem, hogy fiatalabb vagy. :D Jó, én se vagyok nyugdíjas a cirka 30 évemmel, de most kicsit öregnek érzem magam. :D


2004-2008 között elég aktívan használtam. :)

[link]

Sőt, haverokkal volt saját HUB is. Jó volt. Leszámítva, hogy a fájlcserélés akkor egy "picit" lassabb volt. 50KB/s letöltési sebesség... ADSL. Áhh.. más korszak volt :D (Ja igen, mert a chat mellett P2P hálózat volt elsősorban.)

2021. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jogos, fiatalabb vagyok. Most is van elég közösségi oldal, de zavar, hogy egy helyit sem találok. Sokszor még a megye sem azonos. :(


(pedig Pest megye)

2021. okt. 22. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Rést találtál a piacon, hajráhajrá.
2021. okt. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!