Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet normálisan szocializ...

Hol lehet normálisan szocializálódni manapság?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodni jöttem ide, csak leírom a helyzetemet és a gondolataimat.

Azt vettem észre, hogy buta emberekkel vagyok körülvéve. Nem mintha én olyan lángész lennék, de akik körülöttem vannak olyan szinten le tudnak húzni, ami miatt inkább kerülöm őket. Ez miatt mostanság teljes antiszociálitásba, valamint Jung és Nietzsche könyveibe süppedtem. Tudom, hogy egyetemen jobb lesz de most halasztok egy évet, mert össze kell szednem magam. De csak egyre jobban szétesek és befordulok a magányba.

Nincsenek találkozók mostanában, ahol értelmes emberekkel találkozhatnék... Még egy bárba sem mehetek el zongorázni, annyira (legalábbis úgy érzem) az isten háta mögött vagyok. Bevallom, nincsenek nagyon barátaim vagy akik vannak, azok egyetemre járnak. Félek, hogy ez az év nem a regeneráció, hanem az amortizáció éve lesz :(

Mit tennétek a helyemben?

Jó megoldás lenne az örökösen koptatott "a munka nemesít, műveljük kertjeinket, dolgozz és ne sajnáld magad" - halmazból válogatni és önmagamra alkalmazni?

Vagy menjek el pszichológushoz?-Hogy megtudjam, hogy miért gátolja a tudattalanom a sikerességemet?

Egy kicsit tanácstalan és elkeseredett vagyok, mert azt érzem, hogy napról-napra csak ostobább és feledékenyebb leszek.

Help me pls😅



2021. szept. 17. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Nyugi tesvír, acc egy cigi azt megbeszéjjük, nemtudom ki az a Jung mer elég öregnek tűnik, de ha Nietzsche-n könyved lopunk egyet eskü!
2021. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sehol🤔😂
2021. szept. 20. 00:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Há látod more.
2021. szept. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
55%
Hülye ez a válaszadó !!!
2021. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!