Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok letölteni...

Miért nem tudok letölteni bizonyos alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Szerettem volna letölteni a Tindert, de már ott problémába ütköztem, hogy a Google Play Áruház nem adta ki az appot. Böngészőben rákerestem, és a weblapjukról nyitottam meg a linket a Google Playhez. Ekkor ahol a 'letöltés' ikonnak kellene legyen ott pirossal az az üzenet van, hogy "Ez az elem nem érhető el".

Ezek után arra jutottam, hogy valószínűleg azzal lehet a probléma, hogy ez az alkalmazás 18-as besorolást kapott. Megnéztem és sehol nem találtam erre vonatkozó beállítást, a szülői felügyelet sincs sehol bekapcsolva, legalábbis azt írja, hogy ki van kapcsolva.

Valaki tudna abban segíteni, hogy mit kéne engedélyezzek, ki/bekapcsoljak, hogy le tudjam tölteni? (Nem feltétlen a Tindert, annyira nem érdekel, csak zavar, hogy ezek szerint nem férek hozzá egyes alkalmazásokhoz.) Vagy ha nem a korhatár a gond, akkor mi lehet?

Ja, és egyébként Xiaomi Mi Note 10 Lite telefonom van, ha ez számít.



2021. okt. 31. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A Google account, amivel a telefont használod, az nem véletlenül 18 alatti?
2021. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezen kívül esetleg: milyen régiós beállítások vannak a telefonodon (gondolom magyar, de azért rákérdezek).

Van a telefonodon elég tárhely?

Újraindítást próbáltál már?

2021. okt. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

18 év feletti a felhasználó (20 éves vagyok).


Magyarok a beállítások, van tárhelyem és tegnap újraindult a telefonom meg frissített is. (Már a frissítés előtt se lehetett letölteni)

2021. okt. 31. 06:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Telepítsd apkpure-ról. [link]
2021. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Anonimusz00 válasza:

Szia! Végül sikerült letöltened?

Ugyan ez a problémám, szintén ilyen telefonom van mint neked.

2022. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vera_emma válasza:
Ugyanez a problémám. 18 elmúltam, a telefonom nincs egy éves, és a legutóbbi rendszerfrissítéssel megy. Nem a telefonoddal van baj, mert nekem Samsungom van.
2022. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam letölteni azóta se, beletörődtem, hogy ahhoz hogy hozzáférjek el kéne küldjek egy képet egy érvényes igazolványomról vagy bankkártyáról a Google-nek, viszont ezzel a gondolattal még barátkoznom kell.. :/
2022. jan. 29. 19:34
 8/8 Anonimusz00 válasza:
Nekem végül sikerült az apkpure-ról letölteni.
2022. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!