Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Foxit Reader ingyenes,...

A Foxit Reader ingyenes, tehát nem csak bizonyos ideig ingyenes? Megbízható, nem vírusos, nem telepít maga mellé más alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem vírusos, ingyenes, de eddig mindegyik verziójának a telepítője rá akar venni arra, hogy telepítsd a pdf készítőjüknek, a PDF Phantomnak a próbaverzióját, természetesen ki lehet hagyni.

Épen ezért váltottam a Sumatra PDFre, de az Abobe Acrobat Reader DC is használható.

2021. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor a sumatra pdf is biztonságos és ingyenes?
2021. aug. 3. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
SumatraPDF tökéletes
2021. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Igen, az ajánlottak valóban jók, de a legjobb a PDF-XChange Viewer. Kicsi, gyors, magyarul is tud, 100% ingyenes, se vírus, se kémkedés. És telepíteni sem kell, csak kicsomagolod egy üres könyvtárba és futtatod.

[link]

2021. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 vagyok Ez lesz a jó link:

[link]

2021. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
PDF olvasáshoz nem kell külön program, manapság már az összes böngésző meg tudja nyitni. A SumatraPDF meg ránézésre is egy ezer éves elavult sz.r, nehogy már ilyeneket ajánlgassunk.
2021. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mostmár mindegy, PDF X-et töltöttem le, mindent IS tud, de köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 3. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
#6 Nebasszálmárkivelem, pont hogy nem ezeréves szar, ingyenes nyílt forráskódú szoftver. Például mérnökök előszeretettel használják, mert jobb klikk+görgetéssel lehet nagyítgatni, ami műszaki/elektronikai rajzoknál nagy királyság. Egyetlen másik olvasó sem tudja. Emellett alap PDF-ekhez is kiváló mert rendkívül gyors, a leggyorsabb ami létezik. Inkább a fapad Chrome-ot ne ajánlgassuk már, meg a bloat xchange viewert és társait. Nem csillámpóni a kinézete és már nem jó, istenem...
2021. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Hú de jó!

Köszi srácok!

Ez a Sumatra pont kell nekem.

Elegem van a foxit kis reklámjából. Pedig régen olyan jó volt.

2021. aug. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!