Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Míért szaggat a kép?

Míért szaggat a kép?

Figyelt kérdés
Beállítottam a laptopomon, hogy, amikor lecsukom a képernyőjét, akkor ne kapcsoljon ki a gép, csak a képernyő. Ezzel azt akartam elérni, amikor beteszek a laptopba egy HDMI kábelt, és ráteszem a tévére, akkor ne kelljen felnyitva legyen a képernyő. A dolog működik, de iszonyatosan szaggat a kép, ha lecsukom a képernyőt. A laptop egy Acer predator Helios 300 ph317-53. Bármit csinálok rajta, szaggat, nem csak adott programoknál. Videókártya drivert frissítettem, Windows 11 van a gépen, de a 10-essel is ezt csinálta.
2021. nov. 28. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld 1080p-ben


A gépnek amúgy simán bírnia kéne a 4K-t. Itt inkább a kábelre gyanakodnék, hogy az kevés hozzá.

2021. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kábélt kipróbáltam hármat is, mindegyikkel ugyan azt csinálja. Próbáltam 4k felbontásban is és full HD-ban is(úgy is próbáltam, hogy full HD-s tévére teszem rá, meg úgy is, hogy csak simán leveszem a felbontást), de nem megy. LG tévékről van szó, más márka nincs a házban, amivel kipróbálhatnám.
2021. nov. 28. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lép be valami energiatakarékos üzemmódba ha le van zárva?

Ha fel van nyitva akkor megy rendesen?

2021. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha fel van nyitva, megy rendesen.
2021. nov. 28. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha van bios update azt lehet megéri feltenni


[link]

2021. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!