Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot le tud nyomozni a...

Laptopot le tud nyomozni a szolgáltató?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy laptopot,amin még hátra van 1 év részlet,de az eladó nem fizeti be,akkor le tudják nyomozni a laptopot ip cím alapján,vagy letiltani?

2022. jan. 13. 22:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"Ha ne ad isten meghal az illető,akkor mi történik?"


Akkor a rendörség rablógyilkosság ügyben fog nyomozni...

2022. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

3 aki okoskodni akar, és hülyeséget kérdez mert magától nem tudja kitalálni, hogy mit csináljon az gyakoroljon inkább több alázatot.


Kérdezek valamit: a régi tulajdonos szerinted hogy fogja igazolni a szolgáltatónak, hogy nem ő fog tovább fizetni? Úgy, hogy ír egy emailt, és bemásolja a két tanú jelenlétében kitöltött adásvételi szerződést. Igen, a te vagy a vásárló. Igen, neked fognak menni a számlák.

2022. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nem fogják tiltani, a szolgáltató ezt a követelését eladja egy behajtó cégnek, azok meg 5-10x annyi pénzt fognak követelni rajtad.

Egy barátomnak ellopták a laptopját, bejelentette a rendőrségen, a mm-nek, x %ot elengedtek belőle, de még így is 100 ezres tartozásból a behajtó követelt 850 ezret.

2022. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

12 vagyok, végigolvastam. Bocs kérdező, nem tudtam, hogy egy tolvaj cigány vagy, aki orrgazdától akar laptopot venni. Így kérlek tekintsd tárgytalannak a 12-es hozzászólásomat, amit ezzel egészítenék ki:


- ne lopj

- ne hazudj

- ne bűnözz

- dolgozz

- vegyél a keresetedből termékeket, hiszen egy csodálatos, szabad, kapitalista világban élünk.

- ne lopj

- ne hazudj

2022. jan. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%

15 na csak kibújt a szög a zsákból :)


mert bűncselekményt követsz el azzal, hogy orrgazdától lopott árút veszel, itt meg azt kérdezgeted, hogy miként lehetne "lenyomozhatatlannak" lenni. Tolvaj vagy, buta is vagy, ostoba is vagy. Egyszerűbb lett volna ha nem tanulsz meg levegőt venni :(

2022. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
ige,tolvaj vagyok.Bocsánat.Bántani azért nem fogsz,ugye?
2022. jan. 14. 00:56
 17/25 A kérdező kommentje:
Ha tolvaj lennék,akkor szerinted itt kérnék segítséget?Gondolokzzál már egy kicsit...
2022. jan. 14. 01:07
 18/25 anonim ***** válasza:

Lopott árut venni nem túl jó ötlet sehogy sem. De igazándiból egy laptopban nincs semmi, amit letilthatnának. Ez nem olyan, mint a telefonok, hogy IMEI alapján lehetne bármit csinálni.


Szóval használd, ahogy akarod...

Elsősorban akkor van gond, ha haverod lebukik, és eljutnak hozzád a szálak.

2022. jan. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Mi a fa*szról beszélsz ember? Milyen lopott áru? Mit nem lehet azon megérteni, hogy egy ismerősömtől venném, aki magának hozta ki részletre, de meg van szorulva anyagilag, és el kell adnia hogy be tudja fizetni a részletet.
2022. jan. 14. 08:40
 20/25 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy én hogyan csinálnám. Az ismerősömmel bemennék oda, ahol vette a laptopot, vagy a bankhoz, ami a hitelt adta. Megbeszélnénk ott, hogy az ismerős egyben kifizetné a 100 ezer forintot, amit én fizetnék ki. Ezetleg ha még a 100 ezer fölött megállapodtatok valamennyi összegben, azt meg odaadnám neki. Ezzel a tartozás le van tudva és te megnyugodhatsz.

Úgyhogy én semmi képpen sem bíznám ezt a befizetést az eladóra, mégha teszem azt az apám is, mert kitudja, az ördög nem alszik.

2022. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!