Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy laptop vásárlásán gondolko...

Egy laptop vásárlásán gondolkodom. Sikerült is kiválasztani egyet. /adatai lejjebb/. Amire főként használnám: internetezés, esetleg tanulás. Játékokra semmiképp sem. Ami érdekelne: megfelel-e a gép arra amire használnám? Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés

ASUS X5DAF-SX042D


AMD Athlon Dual Core M320 (2,1 Ghz/800Mhz/1MB L2) procssszor

ATI HD 5145- 512 MB videokártya

500 GB HDD

3 GB RAM

Webkamera

6 cellás akku

kártyaolcasó

WIFI

DVD-író

2 év garancia

Ára: 159 900 ft


2010. szept. 9. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Koszi akkor kerek zold pacsit.:)

Nagyon fontos hogy ha mobil netet veszel legyen 3G-s lefedetsege ahol hasznalni szeretned.Tehat ahol elsz ott 3G-s mobilnet legyen.Ezt egyszeruen kiprobalhatod ha 150-200 kilobyte/mp a sebesseg minimum es sotet keken vilagit a modem akkor az 3G.Ha ez nics akkor EDGE a rendszer es az nulla!

2010. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi az infót.

Hát, még mindig azon gondolkodom, hogy mobil vagy helyi internet.

Ha egyetemre mennék, akkor jó lenne, ha oda is tudnék "vinni" internetet.

Viszont amíg itthon vagyok, addig a Digi is megfelelne.

Lehet, hogy egy évig Digi, utána meg váltok Telenor-ra...

2010. szept. 10. 13:27
 13/14 anonim ***** válasza:
Hat szerintem is a legjobb a Digi.4500-ert kapsz GARANTALT 1MB le es 1/2 MB feltoltesi sebesseget.Legfelebb hozaszokol a jo sebesseghez es a 3G-s mobil nettol a siras utoler:)). De azt halottam hogy be akarjak ott is vezetni hamarosan a fent emlitett sebesegeket .Mar megvan a technologia most epp tesztelik a minap olvastam a neten.D Diginel a legnagyobb csomagot ajanlom ott ugysincs mit sporolni mert ha veletlenul tenyleg mobil netre valtasz azert a penzert egy minimumot kaphaszt tehat csak noni fog a szamlad.Persze ha lehet nezelodj hogy ahova szeretnel menni az egyetemre ott van olyan alberlet ahol van Digi mert akkor nem kell valtani.
2010. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szoval a Diginel egy 700-as avi 12.5 perc alatt letoltheto.En nem hasznalhatom mert nem tudtam mmegegyezni a tulajal mivel en is alberletben vagyok mivel a munkahelyem ide kot.Ezert van mobil netem de nem banom mert ha eleri a kozeljovobben ugyanazt a sebeseget mint a vezetekes akkor a hordozhatosagert megeri.
2010. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!