Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Már korábban is használt, (...

Már korábban is használt, ( nálam 9 éves) laptopom elromlott. Van értelme javíttatni, vagy inkább újat vegyek?

Figyelt kérdés

Valószínűleg a kijelzője romlott el, egyik napról a másikra. Mikor betöltöttem rajta a google-,t akkor jelent meg egy vékony zöld csík keresztben a kijelző felső 5 centijén, és ez alatt a vonal alatt hosszában zöld és rózsaszín csíkos a képernyő. Át lehet látni rajta, de azért zavaró.


Szóval a kérdésem az, hogy érdemes e ezt javíttatni/ kijelzőt cseréltetni, vagy , mivel elég öreg a gép , újat venni. Mivel nem tudni mi baja lesz 2- 3-6 hónap múlva és ilyen gyakran nincs pénzem 50- 60 ezreket újra és újra kiadni attól függően épp mi lesz a legújabb gond vele.

Egy új gép egyszeri 120-150 ezres kiadással pedig kibírhat remélem legalább 5-6 évet gond nélkül.



2022. febr. 17. 02:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Belepo asus pont nem jo fix max4gb celerob procival..

asusoknak jo a hutese es szeretjuk

Belepo asus 100ert hulladek

2022. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 lcb válasza:
#6 Én most vettem 30-ért egy régi dell latitude-ot. Persze az akku döglött, a wifi-adaptert valahogy kinyírtam, de egy ubuntu oprendszerrel, amit habár eleinte kényelmetlen lehet megszokni, de eléggé ismerős felépítésű egy windows felhasználónak simán használható az említett területekre. Persze ez utóbbihoz, lévén a laptop legyen hordozható, kell egy aksi, mey ~10 000ft, wifi adapter helyett meg használható egy okostelefon is.
2022. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 lcb válasza:
Én azt javaslom, hogy keresgess használtat. Ha nem értesz hozzá, keress meg egy ismerőst, aki valamennyire igen. Én a hardverapro-n kezdtem keresgetni, de mivel ott jobban ismerik a megfelelő eladási árakat, így érdemes facebookon is szétnézni, mivel sokan kissé alacsony áron értékesítenek ott.
2022. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!