Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tényleg ki lesz véve a Windows...

Thunderfairy kérdése:

Tényleg ki lesz véve a Windows-ból a helyi fiók lehetősége?

Figyelt kérdés
Pont most olvastam Face-n hogy ki lesz az otthoni használoknak véve a rendszerből a helyi fiók létrehozásának lehetősége. Ezt hogy gondolja a Mocrosoft? Valóban megteszik hogy csak Microsoft fiókkal lehesen a gépet használni?

2022. máj. 13. 17:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"Aki azt mondja az open office / libre office teljesen kiváltja a MS office-t az még nem szembesült az inkompatibilitásokkal, az összes ügyfelünk MS office-t használ, és számtalan esetben derülnek ki inkompatibilitások a kettő között."

Azok MS Office verziók között is előfordulhatnak, nem újdonság.


"Használunk egyedi mérőkészülékeket amelyekhez szitén csak és kizárológ windowsos szoftver létezik."

Mi is használunk, amihez mi megírtuk a szoftvert. Fut Windows, Linux, MacOSX, Android, IOS alatt.

2022. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a gyártó semmi infót nem ad ki, zárt forrásos az egész, nem tudunk írni semmi szoftvert hozzá. És ez csak pár kiragadott példa.
2022. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
49%

#12: Hát az cumi. ;D

Két lehetőség van ilyenkor: szépen visszafejti az ember fia, lánya, akármije az eszköz kommunikációját (közben módfelett szidja az eszköz gyártóját); vagy eleve keres egy normális gyártót, ami partnernek tekinti és nem köti röghöz.

2022. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mellékesen jegyzem meg hogy a felhasználók követelték ezt ki. Persze nem tudták hogy a hordozhatóság kieszközlése ezzel jár egy fizetős oprendszernél.
2022. máj. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14: "Követelték"... ...aha, elképzelem, a Microsoft székháza előtt tüntető csoportokat: "le a helyi fiókkal! a lelkünket a Microsoftnak!"

De végül is a szabadság szolgaság...

2022. máj. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#15: Erre mondják azt: az emberek nem tudják mit cselekszenek..
2022. máj. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Szirty ***** válasza:
50%

"...tudom futtatni a számomra szükséges alkalmazásokat."


Én sajnos nem tudnám, mivel olyan szoftvereket vagyok kénytelen használni amiknek nincs linuxos alternatívája.

Azzal én is tisztában vagyok hogy van szövegszerkesztő, táblázat kezelő meg email kliens meg böngésző! :)

2022. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
49%

#17: Meg fejlesztői környezet/kódszerkesztő. Meg kép-, hang-, zene-, és videoszerkesztő és médialejátszó. Meg 3D modellező. Meg CAD-szoftver.

Meg web-, adatbázis-, levelezési-, FTP-, DNS-, DHCP-, VPN-, terminál-, proxy-, PPPoE-, VOIP-, fax-, nyomtató-, tartományvezérlő-, fájl-, és médiaszerver, virtualizációs és konténerizációs platform.

Stb, stb...

2022. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Szirty ***** válasza:
58%

Már leírtam: nincs alternatívája azoknak a szoftvereknek amiket használok. Soha nem is volt. Valószínűleg a fejlesztők nem is tervezik hogy valaha lesz.

Ezért a linux kuka. Marad a win. És nem azért mert jobb vagy rosszabb hanem lásd fent.

2022. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
22%

Szirty: a linux fanatikusok még nem láttak olyat, hogy valaminek nem létezik és belátható időn belül is nem lesz linuxos alternatívája. Ők azt látják, hogy van valami ami távolról hasonlít az MS Officera és távolról elvileg kompatibilis. Hogy ők majd "visszafejtik és megírják" (ez minimum szerzői jog sértés céges környezetben tilos) és stb. Ha valaki szoftver fejlesztő és nem lát tovább a "printf ("Hello, world!\n");" programnál annak tényleg megfelelő a linux. Azt soha senki nem vonta kétségbe, hogy vannak heylek ahol használható. De ezer meg ezer helyen nem.


18: Mutass olyan funkcionalitású és tudású CAD alkalmazást linuxra mint az Autocad. Nem fog sikerülni.

2022. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!