Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nehéz lesz munkát találnom...

Nehéz lesz munkát találnom emiatt?

Figyelt kérdés
A diplomámhoz már csak a kötelező gyakorlat hiányzik, most vagyok végzős, sikerültek a vizsgáim. Viszont nagyon elszomorított, hogy a gyakorlatom miatt nem tudtam végezni időben. A múlt nyáron kellett volna megcsináljam, viszont ahol fel vettek volna, kifutottam a határidőből, volt, ahol nem jeleztek vissza és volt ahol elutasítottak. Ezért kicsit meg is zuhantam lelkileg. Egyetemen dolgoztam projekteken. Okoz ez így hátrányt munkakeresés szempontjából?

2022. máj. 15. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy mit tanultál, ha pl olyan tanárnak amiből 10x túljelentkezés van akkor igen, ha olyat ami hiány akkor nem
2022. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Éppen csak azt hagytad ki, hogy milyen munkakörben szeretnél elhelyezkedni. Annyit tudok mondani, hogy fejlesztőknél a jobb helyeken már nem várják el a diplomát, mert tudják, hogy semmi köze a hasznos tudáshoz.
2022. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sőt találkoztam már olyannal aki kifejezetten hátrányként élte meg a diplomát

A diplomásnak mindig mindenben nagyobbak az igényei cserébe meg annyival tud többet hogy rávan írva egy papírra hogy x félévig csajozott meg a haverokkal ivott

No offense

2022. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!