Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megviselt benneteket anyagilag...

Megviselt benneteket anyagilag és munkaügyileg a 2020-ban kitört Covid-19 járvány, és ha igen, sikerült azóta pénzügyileg helyreállnotok, illetve munkát találnotok? Milyen szinten vagy anyagilag a járvány előtti évhez (2019) képest?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem mondanam, tobbet keresek kevesebbet koltok. A full remote munkahelyek szama nagyon megnövekedett, aminek orvendek. Most megint munkahely valtason gondolkodok.
2022. febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Vállalkozó vagyok, igen. Azt hittem, hogy az ügyfeleim nem lesznek fizetőképesek. Aztán a francokat, többet kerestek mint előtte, én meg majomkodtam, hogy jaj legyenek kedvezményes árak stb. A hülye fejemet.
2022. febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
2019-hez képest másfélszer annyit keresek, állandósult a HO-m, már el nem tudnám képzelni, hogy bejárjak a munkahelyemre, nagyon max. heti 1 vagy 2 alkalommal, de azt sem erőltetném, minek?
2022. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Az én fizetésem majdnem megduplázódott, és évi 1x jutalom helyett 2x kapok (1-1 havi plusz fizetés)

A környezetemben mindenki jobban keres, mint covid előtt és senki sem veszítette el a munkáját.

2022. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
vállalkozásom van és soha nem volt még ilyen magas bevételem mint a covid alatt. Konkrétan nem értem honnan lett ennyi pénze hirtelen az embereknek, ész nélkül vásárolnak
2022. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Anyagilag 10-15% -al vagyok rosszabb helyzetben viszont munkaidőm csak fele annyi mint előtte.


Jobb így mert nagyon megnőtt a szabadidőm.

Már nem kell választanom párkapcsolat és továbbképzés között.

El tudok menni olyan képzésekre amire már régóta szeretnék és párommal is több időt töltünk együtt.

2022. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem, csak home officebol csinalok hasonlot. Meg tobb kliens is belefer mert nem kell kulfoldre utazgatnom annyit. Alapvetoen jol jottem ki belole.
2022. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően soha nem volt ilyen sok pénz az embereknél mint az utóbbi időben, szóval a legtöbb szektorban jobban jöttek ki a COVID-ból
2022. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
A munkám olyan, bogy van egy bejelentett állások bruttó 400 ezres fizetéssel (sima érettségim van). Mellé még feketén dolgozom és összejön havi 200 ezer nettó. Ez csak a covid óta van előtte nem volt kereslet a munkámra. Nekem bejött a covid időszak anyagilag.
2022. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Mi jobban jöttünk ki.

HO-ra váltás volt. A fizetés maradt, a költések csökkentek (nem kellett bérlet, benzin, nem volt mozi, termál, nem mentünk nyaralni külföldre stb).

Azóta kezd visszaállni a költekezés, de szerencsére nőtt is mellé a fizetés.

Mi lakást vettünk közben, szóval jól jött a megmaradt pénz és a többlet idő.

2022. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!