Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha egy youtube videónak...

Ha egy youtube videónak szomorú a témája de fontos információt ad komoly témákról akkor illik belájkolni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 10. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy illik vagy nem illik "belájkolni".
2022. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a te döntésed hogy mit likeolsz be mit nem. Nincs olyan hogy illik.
2022. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a lájk a következő szempontok alapján tevődik össze:

-kép és hangminőség. Képileg jó minőségű, esztétikus elrendezéssel. Hangminőség alatt értetendő, hogy nincs háttérzaj, nem recseg a mikrofon, arányos a beszéd és a zene.

-téma alatt azt értem, hogy valóban arról volt szó, ami a címben szerepelt. Tanultam-e újat, gazdagodtam információkkal.

-és ami a legfontosabb: megnézném-e újra. Ha nem, mert nem érdekelt akkor nincs lájk. De ha tetszett, van benne olyan információ ami máskor is hasznos lehet vagy csak szórakoztatásból megnézném akkor mehet a gomb.


Amúgy azt lájkolsz, amit szeretnél. Nincs erre megkötés.

2022. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Igen illik. Tehát nem illetlen (ha erre gondolsz).
2022. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs illem. Ez internet. Mindenki szabadon azt csinál, amit akar. Nyilván van egy alap netikett, illetve az oldalalnak saját szabályzataik, amit érdemes betartani, ha nem akarod, hogy kitiltsanak, de ennyi.
2022. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!