Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor elállási jog?

Torok6 kérdése:

Monitor elállási jog?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hét elején vettem egy monitort a emagtol de sajnos fáj tőle a szemem az van oda írva hogy 30napos ingyenes vissza küldés ez lenne az elállási jog? Azt írja hogy kiegészíti azt, ilyenkor a teljes összeget vissza utalják ha azt kérem?
2023. jan. 28. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
14 nap biztos jár a rendeléstől ha online vetted. Én nem mernék 30 napig várni.
2023. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A törvényi minimum 14 nap elállási idő online vásárlás esetén. Ettől felfelé eltérhetnek a kereskedők, ezért pl. az Emag-nál 30 napot adnak, esetleg még a futárt is kiküldik ingyen, csak el kell indítanod az elállási eljárást.


Amúgy mi a gond? Esetleg a frekvencia vagy felbontás nincs jól beállítva? Vagy a panelt nem bírod?

2023. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
31"monitor és sajnos közel van és fáj tőle a szemem ips paneles az is lehet a gond
2023. jan. 28. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elállási jog az 14 naptári nap. A 30 nap az egy egyedi dolog, amit az emag vállal, mert ekkora jó arcok a vásárlóikkal. Tehát a 15. naptól kezdve egy emag-os elállás van, ami a franc tudja mit jelent, de valószínleg nem szaroznak vele... szerencsére nincs tapasztalatom még. Ami nem tetszett, azt 14 napon belül visszavittem, mert az a tuti. Neked is ezt javaslom, hogy akkor még legkésőbb a jövő hét folyamán. Átvételi pontra is lehet vinni, én west endben intéztem, nagyon kedvesek voltak. De elvileg emag csomagautómatába is be lehet dobni... a profilodból kell kezelni a visszaküldést valahogyan.


Amúgy sajnos nem tudom miért fájhat a fejed. Ezek az új monitorok már mind villódzásmentesek (vagy más jelöléssel pwm mentes, vagy flicker free), illetve alacsony kékfény kibocsájtásúak (low blue light). Tehát szemkímélőek 😕

2023. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magánszemélyként vetted vagy végfelhasználóként, vagy céges (esetleg e.v.) számlára? Mert nem ugyanaz az elállás menete.
2023. jan. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos túl közel van hozzám nem tudom messzebb tenni,én sem tudtam hogy fáj tőle a szemem rövid időn belül. Magánszemélyként vettem.
2023. jan. 29. 06:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el az apró betűs részt is
2023. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!