Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi értelme van pixelhiba...

Mi értelme van pixelhiba garanciát vásárolni egy laptop-ra? Az elállási jog nem elég ilyen esetre?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Az elállási jog néhány nap, a garancia meg egy-két év.
2022. márc. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Pixelhiba gatanciátnnem évekre adnak, hanem max 1 hónapra. Az elállás sembpár nap, hanem 14 nap.
2022. márc. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

elálláskor te fizeted a postaköltséget, garancia esetén ők küldik a futárt a saját pénzükön, illetve ahogy írták az elállás 14 nap, a pixel gari általában 1 vagy 2 hónap.

Azt se árt tudni, hogy az elállás csak internetes vásárlásra vonatkozik, így pl ha te boltba bemész és ott veszed meg dobozos formában, jogilag NINCS elállási jogod (az más kérdés, hogy a legtöbb bolt így is megadja neked a 14 napot, de erre semmilyen törvény nem kötelezi őket, szóval azt is mondhatják így jártál "kis pofám"). Pixel garanciát ha kötsz az akkor is érvényben van.

2022. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Én is viccnek tartom, mert elállhatsz a vásárlástól számított 14 napig (szerintem ha pixel hibás már az első nap észreveszed)


"pixel gari 1-2 hónap"

[link]

tessék itt 15 nap 4ezer, 45 nap 7ezer

Szóval nem.


Inkább fizetem a posta költséget, minthogy kidobjak 7ezret csak azért, hogy biztonságban érezzem magam.

2022. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
A kérdés az volt, mi értelme van pixel garanciát kötni, erre írtam 2 példát. Egyetlen szóval sem írtam, hogy javaslom a megkötését, vagy érezném a szükségességét.
2022. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!