Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A processzort folyamatosan...

A processzort folyamatosan terheli valamilyen "windows search" program és nem tudom kikapcsolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eszrevettem, hogy nagyon lelassult a gép és a feladatkezelőben észrevettem, hogy a processzor terheltsége 80-100% közötti. A problémát valamilyen windows search okozza amit miután leállítok lecsökken a processzor teljesítmény viszont utána visszakapcsol magától és ujra 100% lesz a terheltség.


Mit tudok ezzel tenni?



2023. febr. 7. 15:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na jo inkább megmutatom konkrétan, hogy mit csináltam.


Ezt követtem:

Beírtam a futtatásba, hogy services.msc

Majd ott a windows updatet letiltásra állitottam.

Illetve megkerestem a háttérben futó intelligens szolgáltatásokat és azt is letiltottam.

Majd újraindítottam a gépet.

2023. febr. 7. 20:23
 12/13 anonim ***** válasza:
igen szirty mivel ezek a mezei user altal leallitott frissitesek atlag olyanok hogy elkezdi magat frissiteni a gep es csak tolti lefele mikozbe nem tudja megcsinalni igy folyamat terheli a gepet plusz meg a store meg amik onnan vannak se biztos hogy fognak frissulni ami megint eleg nagy gond a percenkenti fagyas nem lesz de a vegeredmeny sokkal de sokkal rosszabb gep mintha lettek volna rendesen frissitesek
2023. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szirty ***** válasza:
40%

Több mint egy évtizede tiltom az automatikus frissítést, az update szolgáltatást.


Se lassulást, se lefagyást nem tapasztaltam ami ennek tudható be (napi használat során).

2023. febr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!