Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó ötlet integrált videókártyá...

Jó ötlet integrált videókártyás procit venni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy összerakok egy gépet amiben van egy ryzen 5 5600G és később tennék a gépbe egy jobb videókártyát pl egy 3060ti-t. Egyáltalán lehetséges ilyen helyzetben videókártyát tenni a gépbe?

2023. júl. 6. 14:30
 1/4 Nyam2007 ***** válasza:
100%
Ha beletudod később rakni a 3060-t (gépházra gondolok) és áramot is kap akkor kéne működnie
2023. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszi.
2023. júl. 6. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haveromat rábeszéltem ugyanerre a procira azzal, hogy majd később amikor lesz pénze vesz dedikált kártyát. Aztán annyira jól elfutnak rajta a játékai amikkel nyomja, hogy egyelőre nem is tervez plusz kártyát venni :D


Vegyél olyan tápot és olyan gépházat, hogy később alkalmasak legyenek egy nagyobb teljesítményű és méretű kártya ellátására, aztán ha úgy gondolod, akkor később bármikor vehetsz valamit.


Ha a prociban lévő GPU-t használod, akkor az alaplapra kell dugni a monitort, aztán ha lesz kártya, akkor a bios-ban át kell állítani, hogy onnan adja a jelet és át kell dugni a vezetéket és ennyi az "átkapcsolás"

2023. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Rendben. Akkor eldöntöttem, hogy ezt veszem😁

2023. júl. 6. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!