Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tanuláshoz középsuliba mi...

Tanuláshoz középsuliba mi lenne a legjobb eszköz? Ár keret: Laptopnál 300k Tabletnél 270k

Figyelt kérdés

2023. szept. 16. 11:18
A kérdező szavazást indított:
Laptop
Tablet cerurzával
Tablet ceruza nélkül
Strapabíró tablet amit lehet nyúzni és nem fog egy kis leejtéstől tönkremenni.
Más (Írd le)
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
egyértelmű gamer laptop
2023. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ de nem játszani akarok rajta. Arra van megfelelő eszközöm.
2023. szept. 16. 11:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt hogy a tablet ceruzával azt úgy értem hogy olyat hogy ceruzával ellátott készülék vagy nem.
2023. szept. 16. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ezek nagyjából semmit sem tesznek hozzá a tanuláshoz középiskolában(hacsak nem info specifikus középiskola, ahol kell pl programozni).
2023. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Egy normális business noti, ami jó anyagokból van, van normális akksi benne, kicsi és hordozható.


Én Dell Latitude és HP Probook felé nézelődnék, akár 1-2 évesen használtan már patika cuccok is vannak ezekből, garanciával, i5/i7 CPU-val, 16GB RAM-al, 512GB/1TB SSD-vel.


Ég és föld a bill, az anyag, a touchpad, az összeszerelés minősége.

2023. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, én is business laptopot ajánkok, akár használtan, ha úgy fér be a keretbe. A gamer laptopok bár (ugyanazon az áron) teljesítmányben jobbak szoktak lenni, de tényleg ég és föld a különbség... Az előző munkahelyemen gamer laptopokat kaptunk, nem olcsó 1-1.5m ftosak, de minőségben a jelenlegi Latitude ami 800k körül volt sokkal jobb... Persze ebben nincs olyan brutál videokártya, de nincs is rá szükség.
2023. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha, oké, köszönöm a válaszokat.
2023. szept. 16. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!