Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2 gép “össze épitése” volt a cél, ment minden faszán, de az egyik szétszedés után, nem indult a gépem, mivel 2 gép van így végig tudtam nézegetni hogy mivel lehet problémám, és alaplap/RAM hoz jutottam. Inditás után 3 hosszú sípolás van (billentyű hibakódot találtam) az alaplapon (Intel E210882) post code pedig a 21 es híbakódot írja, az alaplap 4 slot-os minden opciót végig próbáltam, ha 1 ram van benne akkor sem megy, ha 2-3-4 akkor szintén nem megy, de van egy DB olyan sorrend ahol nem sípol, de ott pedig a Post Code folyamatosan váltakozik. E mellet pedig nem kap a monitorom jelelt. Az érdekesség, hogy a gép már ment, így semmi kompatibilitási problémára nem gondolok, a gépem:

Proci: I7-860

Vidi:1050 TI

Alaplap:(Emlitett)

Ramok: Team Group Inc 4Gb ddr3 1600mgh



#PC #RAM #hibakód #alaplap #post code 21
nov. 22. 22:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!