Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mekkora kijelzőjű tablet kell...

1.László kérdése:

Mekkora kijelzőjű tablet kell ahhoz hogy szövegszerkesztőben vagy PDF-ben meg lehessen jeleníteni 1 teljes A4-es dokumentumot 100% nagyítással élethű nagyságban?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk akkora kijelzőjű mint egy A4-es lap? Komolyan ennyire bonyolult manapság rákeresni arra hogy mekkora egy A4-es lap mérete? :O


Akkor segítek.. egy A4-es lap 297 mm x 210 mm.

Colban ennek az átlója 14,32

tehát 14.32 col-nál nagyobb kijelző kell..

ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem ilyen egyszerű, mert a képarány nem egységes, de nagyjából stimmel. Tapasztalataim szerint egy A4-es oldal még 10-11 colos tableten is olvasható. Ez még viszonylag kényelmesen kézben tartható, a nagyobbak nem hiszem, nincs is sok 12" fölötti.
ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 persze tudom, azért írtam le a pontos méretét is. De egyebek iránt ha valós méretben akarja megjeleníteni még számolgatni is kéne hogy mekkorára kell pontosan nagyítani az adott programban stb.. szóval persze nem egyszerű, mellesleg szerintem értelme sincs. de hát na :D
ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!