Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bosszant, hogy nincsenek...

Bosszant, hogy nincsenek visszajelzések a válaszodra az oldalon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy pont gyűjtő, de elképesztő mennyire nem jeleznek vissza, nem csak az én válaszaimra ahogy látom.
2011. jan. 16. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, szerintem is a minimális udvariasság azt kivánná, hogy legalább egy köszönömöt odairjon a kérdezö, de a legtöbben nincsenek ilyen szinten, ennél bunkóbbak sajnos.

Egy ideig engem is nagyon zavart, de idöközben már nem nagyon mérgelödök ezen, mert semmi értelme.

2011. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem azért van mert elfelejtik, velem legalábbis ez szokott lenni.
2011. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalat: ha megköszöni és tényleg hasznos volt a válasz okkor sem nyom zöld kezet. Nem egyszer találkozom a hasznos válasz nélküli kérdések kategóriában tökéletesen megválaszolt és a kérdező által is hasznosnak tartott válasszal rendelkező kérdésekkel. Ja és igen még mindig bosszankodom rajta de már közel sem annyira mint az elején.
2011. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem is a zöld kéz a lényeg, hanem a visszajelzés.

Lehet az oldalon kéne valamit csinálniuk az üzemeltetőknek?

2011. jan. 16. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!