Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mik a visszajelzések az LA...

Mik a visszajelzések az LA Pharma Methandienone 10mg 100tabs és Sustanon 250mg Pakistan Karachi Pharmatec gógyszereiről?

Figyelt kérdés
Olyan hosszászólókat várok, akik használták valamelyiket mostanában.
2011. jan. 1. 16:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2010 májusi gyártásúak
2011. jan. 1. 16:38
 2/17 anonim ***** válasza:
az la-ban nem metha van az tuti, nekem összement a herém tőle, a sustától meg kihullott a hajam, szóval abban sem az van, aminek kellene lennie. Én mellőzném, ha újra kezdhetném előről...
2011. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

persze, szedd csak szükséged van rá, biztosis, hogy szükséged van rá


gyereked nem lesz, ne foglalkozz vele más szervrendszerei problémák, de tényleg nem fontos, szedd csak


nem mind1 milyenek, szedd!!

2011. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

laikusok véleménye nem érdekel, nem mondtam hogy én akaorm szedni, az érdekel, hogy aki használta annak mi a véleménye róla


nyilván való, hogy a tesztoszterontól hullik a hajad, ha hajlamos vagy rá, mégis mi lenne benne? :D ha hullott tőle, akkor valószínű, hogy jó volt.

ha azt mondtad volna, hogy nem hatott, akkor szar


LA metáról én is hallottam jót is rosszat is

2011. jan. 1. 17:01
 5/17 anonim ***** válasza:
nagyokos, nem mindegy, hogy milyen teszto van benne! pl. metiltesztótól kihullik a haj, de a sustát azért venné az ember, mert 4 különböző teszto van benne...a metiltesztó kur.va olcsó és szar, én nem azért fizettem
2011. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

tök mind1 milyen tesztó van a sustában, nyilván ha az eredeti mennyiség lenne mind a 4 komponensből jobb lenne mint ha enantát van benne, de a tesztó az tesztó

ennyi infó elég a sustáról, működik jó, van benne valami


LA metha kérdéses, valaki használta magában is akinek jó volt? (kevés androgén mellékhatással)

2011. jan. 1. 17:06
 7/17 anonim ***** válasza:

a haj minden tesztoszterontól kihullik(kihullhat).Androgén mellékhatás.A hereatrófia a negatív visszacsatolás miatt van,bár aki már hallott a clomidról meg az utókúráról azzal nem esik meg.

Az LA jó ha jó helyről veszed.A szuszta nálunk 1 fostömlő.Omnát kell venni

2011. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

szeva h4xOr!


látom te értesz hozzá

bízom a forrásban és vágom a PCT-t is, LA metáról annyi mindent hallani, hogy abban nem bízom!


mi a baj a felétek kapható pakisztáni szuszival?

olyanokat hallottam, hogy kevesebb a hatóanyag benne, meg ha a propIonate így van írva akkor kamu

omnát errefele nem nagyon használnak

2011. jan. 1. 17:28
 9/17 anonim ***** válasza:
az omna már ugyan az mint a szuszta.Magyarországon az összes szuszta meg deca kamu.LA-s cuccokat versenyzőtől veszem(a legjobb az országban/nevet nem írok gondolom tudod kiről beszélek/)Eddig stanozololt vettem tőle de ha az jó akkor a metha is(ha jó a forrás)
2011. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

igen ezt is tudom, de sajna akkor sincs errefele omna


ez a susta ami nekem van haveromnak bevált, heti 3at használ nagyon vizes, gondolom nem üres az olaj ^^


amúgy pont ezt olvastam külföldi fórumokon, LA metáját nem használta a srác, de az összes többi termékére jót mondott! persze itthon minden okos szerint metil van benne :S

2011. jan. 1. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!