Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valamilyen oldalt kitörlök...

Ha valamilyen oldalt kitörlök az Előzményekből, hogy mások ne lássák, akkor azt valóban le se lehet nyomozni, hogy jártam azon az oldalon?

Figyelt kérdés
kicsit hülyén tettem fel a kérdést,de remélem a lényeget értitek...
2011. jan. 28. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán, attól függ, milyen számtek. zseni a nyomozoo :)

Én a munkahelyemen Firefoxot indítok, Privát böngészés üzemmódban (Ctrl+Shift+P) Így (állítólag) nem tárolja el az előzményeket, a privát adatokat, stb.

2011. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarják mindent le lehet nyomozni akár 2-3 formázással ezelőttről is visszahozzák az adatot a vinyódról. Persze ez nem otthoni körülmények között. Tehát ha nemzetközi elfogató parancs van ellened akkor kezdj félni, egyéb esetben tanárod/haverod/barátnőd/barátod/testvéred nem fogja tudni visszakeresni
2011. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na az jó...köszi a válaszokat!
2011. jan. 28. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!