Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le mindig a számító...

Miért fagy le mindig a számítógépem?

Figyelt kérdés
Xp és nemrég lett újratelepítve. Azóta lefagy amikor bekapcsolom. Néha utána is és csak a sokadik újraindításnál jó. A vírusírtó semmit nem talál.
2009. márc. 3. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne egy másik telepítő cd-t használni és újratenni, nekem Linuxal volt hasonló élményem.
2009. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok erre mit mondani mert sokmindentől lefagyhat, ez így tág fogalom. Max tippelgetni lehet. Lehet winchester mert hibás szektorok vannak rajta. Ez előzőleg úgy is jelentkezhetet ha belassúlt a gép. Memória kevésbé lehet mert akkor általában nam fagy hanem újraindul a gép. Lehet tápegység is, roszabb esetben alaplap. Driverre én nem gyanakodnék mert akkor minden egyes indításnál lefagyna.

Első körben kb ennyi. Bár biztos kihagytam sok mindent.

2009. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet virusos de lehet hardverhiba is. Azt ajánlom telepítsed újra.
2009. márc. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Drivereket felraktad?
2010. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Újra lett telepítve. Most már jó.
2010. márc. 4. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!