Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja még mindig...

Miért csinálja még mindig ugyanazt a hibát?

Figyelt kérdés

Konfig:

Proci:Intel Core i3-540 3060 Mhz 4Mb LGA1156 Box

Alaplap: ASROCK H55M-GE R2.0/BULK

Memória: Kingmax 2GB DDR3 1600 Mhz Hercules Series (2db)

HDD: Seagate 500 GB 7200rpm SATA-300 16MB

Táp: 450 W Chieftec CTG-450-80P

Videokártya: Sapphire Radeon HD5770 1GB DDR5 OC VERSION

Rendszer: Win7 Ultimate 32 bit


Jelenség: netezek, vagy játszok, tökmindegy, gép belassul/lefagy (sima böngésző nézegetése közben is), reset. Újraindul, hibaüzenet fekete alapon fehér betűkkel:

A disc read error occured

Press Ctrl + Alt + Del to restart


Nyomom, újraindul, ugyanez az üzi. Kikapcsolom, kis pihentetés után beindul mise mintha történt volna.

Egy ismerősöm adott egy vinyó teszter progit, lefuttattam, és a vinyót rossznak találta. Kicseréltük egy Western Digital-ra, ugyanúgy 500gigás. Programok fel rá, minden zsír. Egy hét múlva hibajelenség ugyanaz. :( Oké, kivettem a videokártyát, hátha anélkül nem csinálja. DE IGEN! Futtattam már memória tesztert is, az nem talált hibát, vinyó tesztert, az se. Mi lehet a baj? :(


2011. máj. 4. 21:02
 1/2 anonim válasza:
Alaplapon van egy gomb elem ved ki 2mp re aztán ted be vissza. ezzel gyári beállitásra áll vissza a BIOS. amivel semitt nem kell csinálni.Remélhetöen jo lesz config alapján müködnie kénne.
2011. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom, köszi!
2011. máj. 5. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!