Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Követtétek már el ugyanazt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Követtétek már el ugyanazt a hibát 2x?

Figyelt kérdés
A barátnőmről van szó, lassan másfél éve vagyunk együtt és suli időben távkapcs van.. 5-6 hónapja '' beleszeretett '' egy másik fiúba mert a gyökér telibeszélte a fejét minden hülyeséggel ezért bnőm szakitani akart volna velem, de aztán meggondolta magát.. Onnantól ment minden tovább boldogságban + stb, de 2-3 hete beléptem az fb-jére ( mert féltékeny voltam ) És azt irta megint egyik barátjának hogy szemezgetett egy fiúval de aztán vége lett a sulinak szal nem lett semmi, most megint elkezdődik a suli de nagyon aggódom hogy elköveti azt a hibát amit régen, megÍgérte hogy nem fogja meg is bÍzok benne de nem mehetek biztosra ..
2011. aug. 31. 21:51
 1/8 Inkog Nito ***** válasza:
Szerintem ne várj már sokat ettől a lánytól.Valószínűleg kiszeretett belőled.Ha ilyet ír a barátjának akkor gáz van.
2011. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugye volt a nyári szünet.. Jól elvoltunk meg minden, nem is veszekedtünk csak 1x-2x, most is minden oké, de egy suliba jár a ''szemezgetős'' gyerekkel.. És kolis szóval csak 7végente találkozunk..
2011. aug. 31. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de lesz ott még szemezgetés...
2011. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz sokáig hűséges hozzád...ne ragaszkodj hozzá ennyire,főleg,hogy meg sem érdemli.Szerinted suli idő alatt nem lehet magányos?Mivel a barátnődnek ilyen a hozzáállása,így teljesen biztos,hogy a kapcsolatotok nem lesz komoly,és tartós...
2011. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. ez az 1. Kapcsolatom, ami általában rövid, de már másfél éve vele vagyok, és ugyanúgy imádom mint az 1. Percben.. nagyon szeretem és nem akarnám elveszíteni.. De ha legközelebb kiderül valami, akkor mit lépjek?
2011. aug. 31. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:
szakits vagy ha neked jó hogy a barátnődet a hátadmöggöt megb.sszák idővel szó szerint akkor ne szakits te tudod
2011. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen egy megbízható barátnőd van.A féltékenység előbb-utóbb úgyis megöli a kapcsolatot.Én ilyen bizonytalan csajt dobtam volna már régen.
2011. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi emberek :) 2 hete szakìtott a fiu miatt.. vagyis nem merte megmondani h van a másik gyerek, hanem megint en buktattam le.. hát, ilyen szop*s az élet..
2011. okt. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!