Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ismét elköveti ugyanazt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ismét elköveti ugyanazt a hibát?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk a barátommal,2 éve vagyunk együtt. A nyáron pár haverjával lement a Balatonhoz,és megcsalt. (Csókolózott egy másik lánnyal.) Sosem néztem volna ki belőle ezt a dolgot,ő is mindig azt mondta hogy sose tenne velem ilyet. De hibásnak érzem magam benne,mert mielőtt elutazott,1 hónapon át csak veszekedtünk,megromlott a kapcsolatunk.Nem tőle tudtam meg a félrelépést,hanem egy ismerősünktől.Ez nagyon fájt.. Végül rákérdeztem,bevallotta a dolgot és azt mondta,nem volt semmi jelentősége annak a csóknak,csak sokat ivott,és nem akarta elmondani,mert tudta hogy egy életre elmegy a bizalmam. Azóta nem volt bulizni,de most,félév után elmegy. Nincs ezzel semmi bajom,de félek,hogy újra megteszi. Tudjátok..mielőtt megtette,akkor is vakon bíztam benne,annyira nem néztem volna ki belőle. Csak abban bízok,hogy tanult az esetből. Legalábbis ismerőseinek azt mondta hogy lelkiismeretfurdalása volt nagyon azokban az időkben.
2010. dec. 7. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy csók miatt vagy így kiakadva? Jó persze, nem szép dolog volt... De tudod mikor iszik az ember, ennél messzebbre is el tudna menni.
2010. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,nem nagy dolog egy csók,ez igaz. Vagyis pár csók volt egy lánnyal. De nagyon bizalmatlan a természetem,sokan bántottak már eddig életem során,azért vagyok ilyen érzékeny ezekre.
2010. dec. 7. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem fog tudni kielégítő választ adni, mivel nem gondolkozunk a barátod fejével. Ha valaki egyszer megtette, az máskor is képes rá, úgy főleg, hogy aztán el sem mondja. Én még soha életemben nem csaltam meg barátnőmet, akkor sem, ha 2-3 hónapig komorabb volt a hangulat. Olyan nincs, hogy valaki sokat iszik.

1. Undorító ember az, aki nem képes magát ivásban kontrollálni.

2. Hogyha valaki tud magáról ittas állapotban, akkor azt is tudja mérlegelni, hogy számít-e neki a párja annyira, hogy ne csalja meg.

Ha neked emlékszik az esetre a barátod, akkor "magánál" volt, vagyis rohadtul leszarta, hogy neked ezzel rosszat okoz, ha megtudod.

Jogosan félsz a bulitól és ez örökre benned is fog maradni, legalábbis, amíg vele vagy. De a viták miatt sose okold magad és az miatt se, hogy megcsalt. Arról csak ő tehet, viták meg mindenhol vannak. De azért van a kapcsolat, hogy megoldjuk, nem azért, hogy undorító kifogást (ivás) keressünk, hogy miért csaltuk meg a párunk.

2010. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,ez igaz. Azt mondta ugyan sokat ivott,de nem akarja arra fogni a dolgot,mert azért a tudatánál volt..
2010. dec. 7. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg neki esélyt adni, bezárni úgysem lehet örökre. :) Ne foglalkozz a tudattal, inkább fogadd el, hogy lehet rá esélye, de ha fontos vagy neki, akkor másodszor nem követi el. :) Máshogy ezt úgysem lehet kibírni, csak úgy, hogy megpróbálsz bízni. :)
2010. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
figyeljcsak: az alkohol nem kifogás. Nem részegen döntjük el, hogy most berugunk, hanem józanul. És mindenki tudja, hogy az alkoholnak milyen mellékhatásai vannak. Ugyanolyan hibás, mintha színjózanul tette volna meg. Mondd meg neki, hogy neked igenis vannak elvárásaid, és ha ő ezt nem tudja teljesíteni, akkor nem való hozzád, ergó PÁ. Ha felfogja, rendben van. Ha nem, akkor pedig örülj neki, hogy minél előbb megszabadultál egy idiótától(sry). F
2010. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!