Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez monitor vagy videokártya...

Ez monitor vagy videokártya probléma lehet?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha már kérdezték volna, de jelenleg ennyit látok a monitorból, és elég nehézkes nemhogy keresni, de olvasni bármit is.

[link]


Szóval ez lenne a problémám. Olyan, mintha a képet összehúzták volna, állítottak volna a v. pincushionon, de ilyet nem tettem, és, ha próbálkozok is vele, nem mozdul. A probléma tegnap reggel jelentkezett, utána öt percre rá visszaállt normálisan, majd este ismét, és azóta így maradt.

Most, hogy rendesen lássam az egész oldalt - már amennyire - , az oldalirányú pozíciót váltogatom 0-ról százra, ha épp a menüre vagy a visszalépésre, esetleg kikapcsolásra van szükségem, de ugye ez nem megoldás.


A monitor már nem úgy - legalább 8 éves -, de a videokártya sem a legjobb, így nem tudom, mi lehet a probléma. A szerelgetésben nem vagyok otthon, így nem tudom szétkapni a gépet, hogy utána nézzek.


A kérdés az, hogy mégis mi lehet a probléma? A monitorral lehet gond vagy a videokártyával?


Előre is köszönöm a segítséget!


2011. máj. 20. 10:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kihívtam a szerelőt, mégis a monitorral van gond. Holnap csere. De most már legalább biztosra tudom. Mindenesetre köszönöm a segítségeteket!
2011. máj. 20. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!