Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért vagy le állandóan a...

Miért vagy le állandóan a számítógépem ha gépezek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik, szar a táp, poros esetleg valahol hibás az érintkezés. Lehet vírus is, de 1000 más dolog is okozhatja.
2011. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán mert totál régi az operációs rendszered vagyis régen lett telepítve, tele lehet szemét fájlokkal töredezett fájlokkal uninstalált program foszlányokkal és még sorolhatnám. Legjobb ha újra teszed a rendszert. De lehet netröl letölteni töredezettség mente4sítőket az is sokat segíthet. És töröld azokat a dolgokat amikre semmi szükséged.
2011. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már ma 2x újra tettem és ugyanazt csinálja..
2011. júl. 24. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen oprendszer, milyen gép, milyen régi a gép, és hogy tetted újra (leformáztad az egészet, vagy csak ilyen részleges újratelepítés volt)?
2011. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
windows xp sp2 de kölcsön aptam ilyen másolt. nem régi a gép 3 éves..csak a C meghajtót tettem újra mert azon van a windows
2011. júl. 24. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:
@17:18 Ott a pont. Nézd meg a processzor és VGA hőmérsékletet.
2011. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!