Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van ez a számítógépemmel?

Ezioo kérdése:

Miért van ez a számítógépemmel?

Figyelt kérdés

Na szóval ez úgy kezdődött hogy vettem egy ÚJ vincsesztert(Samsung HD105SI 1.0TB 32Mb Cashe.SATAII) ennél elkezdett fagyni a gép.Visszamentem a boltba kicseréltettem, megint adtak egy ugyanolyan Samsung vinyót.Ennél is ugyan ugy elkezdte a hülyeséget, FAGYOTT belassult stb..Utána kicseréltettem egy másikra(Western Digital WD10EARS 1.0TB 64Mb Cashe SATA II)Ennél a vinyónál is elkezte a hülyeséget, fagyott, belassult,ha torrentel töltöttem valamit akkor kb 2perc és megfagyott egy időre és megint ment a gép, akkor ha kicsomagoltam valamit akkor az megállt!! De ez mind azóta van hogy ÚJ VINYÓT vettem!Az elöző 80asnál(Westerd digital 8Mbcashe SATAII) minden oké volt, nagyon szépen ment a gép!A virusírtót is leváltottam Avastról AVG-re, az AVG talált hibákat azokat kiis javitotta, de még midig ugyan az a probléma hogy valamikor megfagy, belassul,torrentezésnél megfagy egy kicsit.. MIT TEGYEK, HOGY MINDEN NORMÁLISAN A RÉGIN MŰKÖDJÖN?? Már rendes tépem a hajam, ujratelepitek, Windows 7et is akkor Xp-t is, de ugyan az a gáz, megfagy, lassul.. SEGITSETEK!


Alaplap: GIGABYTE-M61PME-S2(rev 2.1)

CPU:AMD Athlon LE-1640 2.6Ghz

Ram: 2GB DDR2(800)

Tápegység, kilöve mert már 3 táppal lett próbálva, 500w, 650 és egy 700wattosal is!


A HDD sentinel nem jelzett hibát egyik vincseszternél se, a ramokat is már átvizsgáltattam, de ott se talált egy hibát se! a Bios is már frissitettem!!


2011. okt. 21. 08:59
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Most néztem az ipon.hu -n hogy ott 16.659Ft ez a vinyó, én meg itt megkaptam újonnan 36hónap garival 11.900Ft-ért! :O
2011. okt. 21. 16:21
 32/34 anonim ***** válasza:

30MB/s ennél a vinyónál csúcsnak számít

kezdeti számolásnál még elszámolja azért 90 et ir mikor kezdi

hát ujból csak azt tudom mondani remélm jó lesz midnen:)

2011. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Nem az a csúcs! Mert amikor elkezdi akkor 90MB/s de ha leisment akkor is csak 72MB/s-ra! Hát én is remélem, de nem tudom még hogy hogyan.. :/ Mert még az AHCI-t se tudtam megcsinálni.. és azt sem tudom hogy ha megtudom csinálni az AHCI-t akkor jó-e lesz.. Meg hogy most jumperoljak Sata 1-re és akkor jó-e lesz... Szóval hajtépés ezerrel az megvan.. :/
2011. okt. 22. 00:32
 34/34 A kérdező kommentje:
Most az elöbb játszottam a gépen a Mafia 2-vel és KÉK HALÁL volt.. :O :-/ Ilyen még nem volt.. És ennek mi lehet az oka..? Gondolom még mindig a vinyó, mi? Valami okosság...?Valaki?
2011. okt. 23. 09:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!