Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows telepítés? Lenn

Windows telepítés? Lenn

Figyelt kérdés
WIn 7 van a laptopn, ugye telepítéshez a bootolási sorrendet dvd-re. Ki is szedtem a merevlemezt, de folyamatosan onnan indítja így is. Mi a teendő?
2011. okt. 30. 16:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, ezt csinálom. F10 (save and exit), utána rákérdez. És a hdd-t csak azért szedtem ki, mert gondoltam így semmiképp nem tölt be róla, de mégis:S
2011. okt. 30. 16:40
 12/18 anonim ***** válasza:
Ne F10-zel mentsd el, hanem nyomj Entert.
2011. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen? Akkor lehet ez a hiba?:D Na majd megnézem, köszi...
2011. okt. 30. 17:59
 14/18 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy ez nem lehet a baj, mert kiírja az üzit, hogy ha dvd-ről akar bootloni, nyomjon egy gombot. Vagyis be van állítva. Plusz alapból nekem már régóta így volt beállítva, tehát ha nem is mentené el, akkor is úgy lenne, mert nem a hdd az elsődleges.
2011. okt. 30. 18:21
 15/18 P.O.C. ***** válasza:
USB-s billentyűzetet használsz??????????????????????
2011. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem, laptopon a beépítettet:D
2011. okt. 30. 20:33
 17/18 P.O.C. ***** válasza:

Ja bocs, nem figyeltem. :)


Tapasztalatom alapján egyébként ha a merevlemez nem tartalmaz partíciókat, automatikusan elindul a telepítő, vagyis nem vár gombnyomásra. legalább is XP-nél így van. Olyan gépeknél amire Windows 7 -et telepítettem még nem találkoztam a tiédhez hasonló problémával.

2011. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Partíciókra van osztva. Viszont nem állítottam vissza a boot priority-t, eddig betöltötte az op. rendszert mégis, viszont most már kiírja, hogy nem talál. Most majd kipróbálom, mert lehet akkor menni fog most dvd-ről...
2011. okt. 31. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!