Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 operációs rendszer van a...

Zolee002 kérdése:

2 operációs rendszer van a gépemen (windows xp). Az egyiket elakarom tüntetni! Mi a módja?

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsolom lehet választani h melyik induljon el, de csak az egyik működik a másik az nem jó, választható opció a "windows: telepítés". A másik pedig amin indul az rendszer "windows: magyar". A lényeg h elszeretném tüntetni a "windows: telepítés" című lehetőséget!
2011. dec. 28. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional - magyar" /noexecute=optin /fastdetect



Start-rendszer-vezérlőpult- inditás és helyreálitás


ott tudod szerkeszteni

2011. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt

[link]

2011. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem egyértelmű a dolog amit írtál és amit linkeltél. ezt még légyszives tisztázd le :)


[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(3)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(3)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional - magyar" /noexecute=optin /fastdetect


vagy:


[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional - magyar" /noexecute=optin /fastdetect

2011. dec. 28. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt a saját gépemről másoltam be

mert nekem csak 1 particiom van

2011. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a partició a c: és a d: meghajtók. nekem 2re van felosztva amit az előbb leírtam 2 meghajtóra. A c meghajtón van az az xp ami nekem kell!! akkor milyen számot kell beírnom h megfelelően működjön?? (Bocsi h ilyen amatőr vagyok.)
2011. dec. 28. 23:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahol a c: a 0

ahol a d: oda 1

2011. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hasonló a problémánk.


Nekünk 2 operációs rendszer ( volt ) van a gépemen windows xp a C n. A D-re tettünk egy vistat. A Vista hamar bemondta az unalmast, használtuk az eredeti xp - t, mert gyárilag rajta volt.

Persze a cd t valamiért nem kaptuk hozzá, 2 évután ez is totál kifeküdt. Egy ősrégi xp professionált használtunk az ünnepek alatt, így nem maradtunk net nélkül.Megunva a sok másolt rendszert, vettünk boltba hivatalos win 7 home prémiumot. Ami a C- re lett telepítve. A gépen minden mappát megtaláltam, legtöbbet ahol volt, ott is maradt.! Ami " eltünt " se tünt el!!

A " windows.old " nevű mappában van. Nincs ömlesztve, rendesen mappánként amit hiányoltam ott megtaláltam!

Meglepődve tapasztaltam bekapcsolás után megkérdezte : Win 7 vagy a windows vista induljon. A vistát elakarom tüntetni mindenképp!

Elég ha simán a " D " ről a " windows " mappát egy az egybe letörlöm? Hisz az végképp nem működik! Ráadásul a helyet foglalja! Vagy azt a régi xp - t amit tegnapig használtam telepítsük rá? És akkor a vista törlődni fog, és a mappák is biztosan megmaradnak..

Töröljük, vagy telepítsünk a D re ezt az ősrégi xp t?

Köszi a válaszokat előre is.

Enci

2012. jan. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kis türelmet enci:)
2012. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!