Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell Latitude D505 újratelepít...

Dell Latitude D505 újratelepítés után internet elérés hogyan?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a laptopomat, rácsatlakoztatnám a kábeles internetre, hogy le tudjam tölteni a drivereket, de nem tudok kapcsolódni az internethez. Mit csináljak? Hogyan tovább? (Internetkapcsolat rendben van, mert ezt az asztali PC-ről írom.)

Megpróbáltam a Dell szervízoldaláról letölteni a Network drivereket a PC-re, hogy de nem jó, mert azok azonnal elinduló fájlok. Nem lehet őket kimenteni.


2012. jan. 14. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

"de nem jó, mert azok azonnal elinduló fájlok. Nem lehet őket kimenteni."


Ilyen nem létezik, max. az adott böngészőben hülyén van valami beállítva. Rakj fel egy másik böngészőt (ha nincs), és próbáld azzal letölteni a cuccokat.

2012. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs, h csak most, de köszi a segítséget, tényleg csak ennyi volt a gond. A telepítés sikerült. :))) Nem tudom ki pontozta le a valaszodat, tőlem már du. zöldet kaptál. :)
2012. jan. 14. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!