Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltörtem egyik ismerősöm...

Feltörtem egyik ismerősöm facebookját. Egyesek azt mondják, h ilyenkor ő e-mailban megkapja az ip címem és hogy hol lakom (földrajzi helyzet). Ez igaz? Talán még ő is utalgatott rá, de lehet csak beképzelem

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 16:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A rendőrség szarik rá, hogy 14 éves p*csák egymás fészbúk jelszavait lopkodják. Az IP cím alapján lekérdezett földrajzi helyzet meg sokszor még az országot se találja el pontosan, de ha már a települést eltalálta, az ritka tünemény. Szóval én emiatt nem aggódnék, hacsak nem 3 fő lakosságú faluban élsz.
2012. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Áruld már, kérdező, minek kellett neked az a fb elérés?
2012. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ez az fb igazából nem kellett, magába a facebookba be se mentem, nem láttam se a leveleit se az adatait, csak kiváncsi voltam mennyire nehéz egy ilyet feltörni, és valameddig eljutottam de nem teljesen, de attól ő még nem tud belépni
2012. febr. 15. 18:15
 14/16 anonim ***** válasza:
A rendőrség nem foglalkozik ilyen piszlicsáré ügyekkel. Az meg, hogy pontos földrajzi helymeghatározás... Erre csak annyit tudok mondani, hogy annó a saját gépemen cseréltem le a jelszavam, mire jött egy e-mail, hogy lecserélték a jelszavam Szolnokról. Életemben nem jártam még ott, szóval vicces. :D
2012. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És hogy sikerült?, megoszthatnád a módját !
2012. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ugyanmár... nem lesz semmi ne aggódj. IP alapján nem lehet meghatározni a pontos földrajzi helyzetet, csak a körzetét ami 1km-50km is lehet. Másrészt ahogy mondják a rendőrségnek van jobb dolga is minthogy ilyenekkel foglalkozzanak.
2012. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!