Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit takarnak ezek a fogalmak:...

Mit takarnak ezek a fogalmak: 1. fizikai meghajtó,2. logikai meghajtó,3. partíció,4. kötet?

Figyelt kérdés

A fizikai meghajtót még talán értem. A többit így sejtem: Logikai több is lehet egy fizikain, de nem lóghat át másik fizikai meghajtóra. A kötet viszont azt hiszem átlóghat. A partíciót és a kötetet viszont keverem, nem értem a különbséget.

Előre is köszi!



2012. ápr. 8. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fizikai meghajtó maga a vinyó. A logikai meghajtó és a partíció többé-kevésbé azonos, azzal a különbséggel, hogy nem csak egy vinyón belül hozhatsz létre több logikai meghajtót particionálással, hanem több vinyóból is tudsz egy nagy logikai meghajtót csinálni (RAID). A kötet gyakorlatilag egyenlő a logikai meghajtóval.
2012. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2012. ápr. 8. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Fontos kiemelgetni a kérdést még mindig.
2020. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bizony.
2020. nov. 14. 17:35
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Vagy veletlen vagy szorakozas 2012 es...
2020. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!