Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek az alábbi esetben?...

Mit tegyek az alábbi esetben? Ingyenes tárhely lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Szeretném újratelepíteni az XP-t.

Viszont a gépem teljesen tele van már, az összes meghajtóm. Olyan 60 GB.


DVDre nem érdemes nekem kiírni, mert múltkor is elhasználtam 20-30 lemezt. Újraírható dvd-vel meg mindig csak a baj van, mert hibák lépnek föl. Mindegy.


Sok filmem van letöltve, amiért fizettem is stb, nehéz volt megszerezni. Rengeteg kép, zene stb.

Nincs most itthon sok dvd-m és pl. a képeket nem is lenne érdemes kiírni.

Sok olyan dolog van, amit törölni még nem tudok de annyira nem is fontos, hogy most azért vásároljak több tíz DVD-t...


Megoldás lenne valami tárhelyre felrakni őket és akkor ha formáztam a gépet meg minden letöltöm?


Ajánlanátok nekem megbízható és ingyenes oldalt?


Ide fel lehet tölteni filmeket és sorozatok részeit, nem tiltják le hogy védett vagy ilyesmi?


Nem értek ezekhez túlzottan, de emiatt nem tudom újratelepíteni a gépet pedig vírusos is. Több éve nem volt minden leszedve róla és mindkét meghajtó megcsinálva.


Mi lenne a megoldás?


2009. jún. 19. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne töltsd fel tárhelyre. Ha nincs gyors neted, nagyon sokáig tartana, meg egy tárhelyre pár gigánál több nem férne fel, többet kellene regisztrálni, szétdarabolni a filmeket (mondjuk míg szétdarabolod, ahhoz kell helye a gépeden is).


Inkább vegyél egy új winchestert. 10-15 ezereért több száz gigabyte-osat kapsz. A régit pedig bekötöd mellé véglegesen vagy csak addig amíg átteszel róla 1-2 dolgot, esetleg egy mobil rack keretet is teszel a gépbe, ha nincs szükséged a régire, akkor kihúzod.


Egy drágább megoldás lehet még, ha veszel egy Blu-Ray írót és kiírod Blu-ray lemezre, arra ráfér 50 Gbyte is.

2009. jún. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyit tennék hozzá, emiatt érdemes partícionálni a merevlemezt, egy C>rendszer, és D>adat részre. Ha újratelepíted az opr-t, nem kell kiírni az adataidat, telepítésnél csak a c lesz formázva, az adaton minden megmarad. Xp-nek kb 12-15 GB mint C partíció elég.

Ha nem laptopod van érdemes azt csinálni amit az előttem szóló mondott, vagy szerezni egy külső hdd-t akár kölcsön...

2009. jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a gépem teljesen tele van már, az összes meghajtóm"

Szóval több particiója van.


Nekem is van 5 partició a gépemen és jártam hasonló cipőben, hogy a C meghajtó is tele lett már, kezdetben mindig csak DVD-kre írkáltam, aztán vettem egy új vinyót.

2009. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem olvastam figyelmesen, nem vettem észre...több partíciója van...sorry
2009. jún. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy 1 terrás külsőt megéri
2009. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Viszonylag gyors netem van szerintem ( Letöltés: 15 Mbit/s Feltöltés: 2 Mbit/s ) de én ilyeneket nem tudnék megcsinálni, hogy összekössem meg stb. Nem értek hozzá ilyen szinten :) Azt sem tudom mit kell venni...


Most is így van, hogy a C-n a windows a D-n pedig egyebek. De formázni kéne már azt is mert mindenféle van rajta kitudja milyen vírusok is lejöttek a filmekkel meg a zenékkel... mindig csak a c-t formáztam a D évek óta úgy van és azon is rendet akarok már vágni.


De köszönöm a válaszokat, ha mást nem tudok akkor venni fogok valamit, amiket itt javasoltatok és ezek alapján fogom összehozni a dolgokat.

2009. jún. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!