Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A legfrissebb kiadású Linux...

A legfrissebb kiadású Linux Ubuntut gond nélkül tudom telepíteni SATA merevlemezre?

Figyelt kérdés
Hivatalosan csak win7-tel kompatibilis a gép.
2012. máj. 14. 15:22
 1/5 Argloss ***** válasza:
Igen. Esetleg a videokártyával kell kicsit bajlódni, de attól még valószínűleg minden fog rendesen működni.
2012. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amennyiben tisztában vagy a windows és a linux közötti különbségekkel (ha linux user vagy akkor ezt ne vedd magadra :D), akkor gond nélkül
2012. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából majd a win7-et is szeretném később rátenni, de először csak ubuntut. Amúgysem vagyok egy gamer, laptopon meg főleg nem fogok játszani, azt az egy-két Windows kompatibilis programot, amire meg szükségem van, Wine-nal tudom "linuxoltatni":) Akkor jöszi a válaszokat:)
2012. máj. 14. 17:52
 4/5 anonim válasza:
sajnos nem.
2012. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
állítólag rá lehet, csak bele kellene nyúlni a grafikai beállításokba, mert azzal van gond. Elkezdte a telepítést, de mindig elment a háttérvilágítás, úgyhogy hagytam. Most win7 van rajta, de majd rádobatom informatikussal a linuxot is:)
2012. jún. 2. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!