Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 1.5TB-os sata dhh-m,...

Van egy 1.5TB-os sata dhh-m, bele van téve egy hdd házba és usb-n keresztül csatlakozik. Az otthoni XP-s gépen gond nélkül megy. A laptopon Windows 7el (Asus N61Jv) viszont nem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Bővebben a kérdés:

Van egy 1.5TB-os sata dhh-m, bele van téve egy hdd házba és usb-n keresztül csatlakozik.

Az otthoni XP-s gépen gond nélkül megy. A laptopon Windows 7el (Asus N61Jv) viszont csak úgy ismeri fel mint egy pendrive, nem mint egy hdd (ikonjáról néztem a Total commanderben) Ha rámegyek azt írja ki hogy nincs ilyen meghajtó. Tehát az otthoni asztali PC-n, hdd-s ikonja van a meghajtónak, a laptopon meg mint a pendrivenak.

Persze a laptopon sem a biosban, sem pl az everestben nem látszik a meghajtó (csak mint leírtam a total commanderben, de az nem nyitható.


2012. jan. 26. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
eszközkezelőben töröld a driverét aztán hátha utána már jól fel fogja telepiteni.
2012. jan. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem jött ez sem össze, de köszönöm a válaszod. :-)


Ennek ismeri fel a hdd-t:

ASMT 2105 USB Device

2012. jan. 27. 15:52
 3/3 A kérdező kommentje:

Megoldottam. :-)

Mikor legutoljára szétszedtem, nem nyomtam vissza "tövig" a csatlakozóba, így nem ismerte fel. :-)

2012. jan. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!