Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy sata-s vinyót, és...

Vettem egy sata-s vinyót, és beraktam a gépbe, de nem tudom használni. Az ezközkezelőben ott van, és nincs vele gond, de a sajátgépben nincs. Mi a baja ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 20:38
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Jumper jó? Ha az igen, akkor formázd meg lemezkezelőbe.
2010. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nincsen leformázva ezért nem lehet használni. Ilyen sokakka előfordul. Vedd ki a mostani winchesteredet. Rakd be az windows xp(!) telepítő cd-t és formázd le vele a winchestert. Aztán rakd vissza mind a kettőt. Aztán működni fog.
2010. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy inkább ne szedj ki semmit. Jobklikk a My Computerre, van olyan opció, hogy Manage Nyomd meg. (win7 és vista alatt azt hiszem, még egyszer megkell valamit nyomni, de nem biztos). Itt bal oldalt kiválasztod a Disk managemantet, ott pedig az alsó listában megjenik az új vinyód, jobklikk rá. Itt tudsz létrehozni rajta particiókat. Azután ugyanitt, vagy simán a my computerben jobklikk -> format.
2010. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző kommentnek szólva. Windows 7 esetében nem mindig működik a formázás új winchester esetében, sőt az esetek többségében egyáltalán nem. Ezt a procedúrát csinálták végig haverjaim is.
2010. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Particionálni kell, ahogy előttem írta valaki tedd be az XP telepítőt és particionáld, formázni windows-on belül is tudod majd.
2010. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Összejött, úgy hogy betettem a windows telepítőt, és megcsináltam a partíciókat, amiket windows alatt formáztam, és műxik :)

Még1x köszi a segítséget

2010. ápr. 29. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!