Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kékhalál, vagy valami olyan?...

Kékhalál, vagy valami olyan? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szóval ma egy ismerősömnek kitakarítottam a gépét iObit Advanced System Care-rel, az Uninstallerrel töröltem ki fölösleges progikat, pl toolbarokat stb, és hatékony ellenőrzéssel együtt töröltem minden megmaradt adatot, a rendszer leíró adatbázisból is. Utána restartoltam, és nem kapcsolt be, csak az üdvözlőképernyő jött be, és vártunk vele fél órát is akár, és semmi reakció. többször reseteltük, aztán odáig fajult, h kék képernyő jött be a Windows XP töltődésekor, és restartolt magától. Valami megoldás újratelepítésen kívül? Vagy mi lehet a baj?

2012. jún. 17. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

ha van cd-re kiírva a windowsrol ghost fájl huzátok fel azt :D

de gondolom hogy nincs :S

2012. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" hatékony ellenőrzéssel együtt töröltem minden megmaradt adatot, a rendszer leíró adatbázisból is. Utána restartoltam, és nem kapcsolt be,"


Legalább ne dícsérd magadat. Szerintem a haverod kevésbé hatékony ellenőrzéssel is beérte volna. Elek.

2012. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ghost fájl nincs kiírva :S és Tisztelt Elek, ki dicséri magát? én csak jól akartam eljárni, de jól elb**ztam úgy néz ki.
2012. jún. 17. 23:40
 4/6 anonim válasza:
ha van boot cd-d, indítsd onnan. vagy próbáld meg csökkentett üzemmódban. egyénként meg ha tisztítgatsz, figyelhetnél arra, hogy ne törőlj ki valami fontos fájlt.
2012. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Okés, hogy elismered. No mármost ha van eredeti drájvered, akkor nincs gond. Kijavítod, vagy újrarakod. Sokat nem veszített a delikvens, max megszabadult sok felesleges vacaktól, és tiszta lesz a gépe. Az internetről is le lehet tölteni az XP-t.
2012. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
formazd le tedd ujra az xp-t drvereket sokan modjak de én nem Ccleanert hasznald
2012. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!