Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telefon vásárlás előtt állok...

Telefon vásárlás előtt állok és nem tudom eldönteni két telefon közül hogy melyik legyen.1. Motorola Defy+ 2. Huawei ascend g300 Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 21:37
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én is pont ezen rágódtam az elmúlt hetekben, a két készülék hardveresen nagyon hasonlít, a következőkben térnek el, legalább is én erre jutottam:


Érvek a defy melett:

-por és ütésálló

-világmárka

-a képernyője kisebb ugyanolyan felbontás mellett, tehát szebb a kijelzője(és még gorillaglass)

-strapabíróbb, és jobban is néz ki:D

- ehez adnak 2gigás memória kártyát asszem a másikhoz nem(de úgy is a minimum ajánlott az 8giga, de class4, mert annál jobbat csak döcögve visz el...)

Ascend g300:

-legfontosabb hogy sokkal olcsóbb

-erre már lehet(vagy a közeljövöbe lehet) felrakni hivatalosan az android 4.0-át

-ez még nem kifutó modell, szal még van belöle rendesen raktáron

-ez akár 5mp alatt be tud bootolni

-nagyobb kijelző

2012. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!