Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minden program kidob! Mi a...

Minden program kidob! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tavaly december óta rossz a gépem, már mindent megpróbáltam.

Azóta volt szervizben is, újra is telepítettem. A szervizben azt mondták, hogy hardveres problémája nincs a gépnek. Mivel újra lett telepítve, szoftveres problémája sem lehet.

A probléma:

-A játékok kb. 5 perc után kidobnak mindenféle hibaüzenet nélkül.

-Az összes böngésző összeomlik pl.: videónézés közben

A Chrome azt írja, hogy: Shockwave flash has crashed/összeomlott. De minden más Plugin is ugyanígy "lefagy".

Ezenkívül néha olyan hibaüzenetet is kaptam, hogy az asztali ablakkezelő működése leállt. (Win7) És, hogy ki ne hagyjam, kékhalált is szoktam kapni.

Ha valaki találkozott már hasonló problémával és tudja a megoldást, kérem segítsen.



2012. szept. 19. 15:08
1 2 3
 11/22 csigarena ***** válasza:

Ez talán még inkább a driver felé szűkíti a kört milyen videokártyád van és milyen drivered hozzá?(amit feltettél)

Elvileg szokott STOP kód is lenni a kékhalálban STOP

bazi sok szám valami.sys vagy valami.dll.

Ha találsz ilyet a riportokban vagy látod a kékhalálkor azt is küldd el majd.

2012. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

A videokártyám Gainward, Nvidia Geforce 9800GT 1024 Mb.

A Driver-ét nem tudtam CD-ről telepíteni, valamiért nem engedte, ezért netről szedtem le egyet, de nem tudom pontosan már, hogy honnan.

A STOP kódot nem találtam, de ha megmondod, hogy a BlueScreen Vieweren belül hol találom, akkor elküldöm.

Esetleg, ha valahogy el tudnám küldeni a programból a kékhalál üzenetet, könnyebb lenne. Erre van lehetőség?

2012. szept. 25. 20:29
 13/22 csigarena ***** válasza:

[link]

Alul látod a programot.

PrintScreenezd le az egyiket úgy ahogy ott látszik.

Húzd szét felül az oszlopokat a parameter1,2,3 nem olyan fontos inkább az előtte lévők és látszódjon a lenti rész is.

Töltsd fel a [link] ra

2012. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 csigarena ***** válasza:

drivernek ezt töltsd le (a gainward honlapján találtam)

[link]

Előtte szedd le az előzőt.Ha nvidia telepítője van (valószínűleg az lesz) vigyázz hogy csak a videokártya illesztőprogramját távolítsd el.Amikor uninstallálod a vezérlőpultból,meg is kérdezi: valamennyi nvidia driver eltávolítása ,vagy én vlasztom ki.Az utóbbit válaszd.

2012. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem működik a kephost.com, valamiért nem enged feltölteni.

Valami más ingyenes fájlmegosztót nem tudsz?

2012. szept. 29. 12:30
 16/22 A kérdező kommentje:
A driver-re meg azt írja, hogy nem kompatibilis a Windows ezen verziójával. :S
2012. szept. 29. 12:34
 17/22 csigarena ***** válasza:

Ez elég furcsa,hiszen ez win7-es driver...

Addig is: [link]

2012. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ez a kettő jön általában. Egyik valami Hardveres, másik meg a rendszer miatt elvileg.

2012. szept. 30. 16:40
 19/22 csigarena ***** válasza:

Fú hát alig látom mi van a képeken :D

Egy két dolgot sikerült kimagoznom.Ha tudod vágd ki a képet így valahogy:

[link]

Mert nem látni a betűket.

Visszaolvastam mindent.Azt írtad memóriát letesztelted.Hogyan?Windowsban?Vagy Memtest86-al?(Utóbbi kb 6 órás teszt)

Egyelőre úgy fest,hogy vagy rosszul beállított memória vagy hibás videokártya driver.De tényleg nem látom a betűket :D

2012. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

A memóriát csak Windows memóriadiagnosztikával teszteltem és ez nem talált hibát.

A képek amiket felraktam, ha rájuk nagyítok, akkor jól látszanak, de megpróbálok javítani még rajta.

2012. okt. 6. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!