Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minden program kidob! Mi a...

Minden program kidob! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tavaly december óta rossz a gépem, már mindent megpróbáltam.

Azóta volt szervizben is, újra is telepítettem. A szervizben azt mondták, hogy hardveres problémája nincs a gépnek. Mivel újra lett telepítve, szoftveres problémája sem lehet.

A probléma:

-A játékok kb. 5 perc után kidobnak mindenféle hibaüzenet nélkül.

-Az összes böngésző összeomlik pl.: videónézés közben

A Chrome azt írja, hogy: Shockwave flash has crashed/összeomlott. De minden más Plugin is ugyanígy "lefagy".

Ezenkívül néha olyan hibaüzenetet is kaptam, hogy az asztali ablakkezelő működése leállt. (Win7) És, hogy ki ne hagyjam, kékhalált is szoktam kapni.

Ha valaki találkozott már hasonló problémával és tudja a megoldást, kérem segítsen.



2012. szept. 19. 15:08
1 2 3
 21/22 csigarena ***** válasza:
hagyd,a reklámszűrőm nem engedte nagyítani.nemsokára válaszolok
2012. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Heló!

Köszönöm a segítséget, de már megszűnt a probléma. Elvittem még egyszer utoljára szervizbe és végre sikerült megjavítani. Azt már tudom, ha legközelebb is problémám lesz a géppel, egyből ebbe a szervizbe viszem. Mégegyszer köszönöm a segítséged és az idődet.

Üdv én :)

2012. nov. 8. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!