Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy is van ez az újramatricáz...

Hogy is van ez az újramatricázás dolog?

Figyelt kérdés

[link]


erről a gépről van szó. Az a helyzet, hogy kiválasztottam ezt a gépet mert ennyit tudok maximum rászánni és ez a legjobb ilyen árban amit találtam. Azonban a megrendelés utána kaptam e-mailt hogy csak angol billentyűs van. Utánanéztem a dolognak és találtam dolgokat hogy újramatricázzák. Van még más lehetőség hogy magyar legyen? Azon kívül persze, hogy több ezer forintért lecserélem a komplett billentyűt.



2012. okt. 13. 23:28
 1/7 algopirin ***** válasza:

Matrica helyett pl. újra fested ha igen jó a kézügyességed :)

Amúgy milyen más megoldásra gondoltál még ami lehetséges ?!

2012. okt. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 algopirin ***** válasza:
Esetleg megszokod az angol klavit és majd berögzül hol vannak a magyar ékezetek, én sok éve ugy használom magyar klavitól csak kiver a viz azon meg az angol kiosztást nem találom.
2012. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó csak hallottam olyat, hogy vannak olyan karakterek amik nincsenek meg és makrókat kell használni majd meg hasonlók. Egyébként olvastam olyat, hogy számtech üzletekbe kipattintják a billentyűt és magyart tesznek a helyére. Ez az újramatricázás volt még amit olvastam meg hogy vegyek billentyűt ami 18e forint. Egyébként tudtok hasonló gépet ilyen árban??
2012. okt. 13. 23:36
 4/7 algopirin ***** válasza:

A "kipattintják" a billentyűzetet azonos a lecseréléssel, már ha lehet olyat kapni ami ahhoz a típushoz való és magyar gombok is vannak rajta, ingyen puszira nem hiszem "kipattintják" neked.

Esetleg külső klavi de azt meg macerás cipelni akkor minek a laptop...

2012. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Komplikato ***** válasza:

"vegyek billentyűt ami 18e forint."

Az nem túl reális, amikor 200K volt egy gagyi laptop és 400k egy normális alsó hangon, akkor is 8K volt egy billentyűzet hozzá.

2012. okt. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2012. okt. 15. 09:10
 7/7 algopirin ***** válasza:

Ezen nem is tudom mit kell-kellet ennyit rugózni a dolog adott, vagy matrica és az olyan amilyen vagy veszel X aranyért egy magyar billentyűt hozzá.

Nem tudom milyen más ötletre gondoltál hogyan is lehetne megoldani....

2012. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!