Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Van egy pendrivem (op...

Üdv! Van egy pendrivem (op rendszer: windows xp sp3), és beledugom a gépbe és jelzi a gép, hogy bennevan, de a sajátgépet megnyitom és a cserélhető lemez nem jelenik meg, tehát a tartalmát nem tudom megnézni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
USB,pendrive

2012. dec. 20. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

nézd meg, a Start, Vezérlőpult, Felügyeleti eszközök, Számítógépkezelés: Lemezkezelés modulban, hogy ott látod-e?

(elképzelhető, hogy azon a néven már van csatlakoztatva egy másik meghajtó, ha így van, nevezd át.)

2012. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen látom csak nekem mindig úgy volt hogy bedugtam a pendrivet és a sajátgépet megnyitottam majd megjelent a meghajtó, majd ha kihúztam eltűnt, de most nem tudok ilyet sajnos. Hogyan tudnám megcsinálni ilyenre?
2012. dec. 20. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
átnevezted az USB meghajtó betűjelét?
2012. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem volt írva mellé semmi. Utána beállítottam a K-ra. Majd kijelentkeztem utána vissza, és ott volt, de ahogy kivettem a pendrivet ottmaradt, és utána hiába tettem bele újra a pendrivet arra már nem engedett újra rámenni.
2012. dec. 20. 23:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Ötlet?
2012. dec. 23. 18:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjavult.
2013. jan. 12. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!