Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy mp5 lejátszóm, amit...

Van egy mp5 lejátszóm, amit rendszertelepító lemezként használtam. Azóta nem tudok cuccokat pakolni rá. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A lejátszónak volt elég nagy a tárhelye. Ez ugye minden adatot törölt róla. Előtte mindent kimásoltam róla, h minden meglegyen. Na most mióta ezt csináltam semilyen gépről nem tudom visszarakni rá a cuccokat. A gép érzékeli, hogy be van dugva mert van kis hang és az eszközöknél is ott van, de nem tudok rá pakolni. A hozzá kapott lemez sajnos már nincs meg. Mi lehet a probléma?

2012. aug. 24. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű NTFS-re lett formázva. Formázd újra FAT32-vel és rendben lesz.
2012. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Golan Trevize ***** válasza:

Mp5 lejátszó?


Az mit tud?


MP%-ről eddig csak erről hallottam: [link]

2012. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hogy tudom leformázni, ha a sajátgépben nem jelenik meg? Am nem tom miért mp5 de az van ráírvaXD bocs kicsit béna vagyok az ügyben:D
2012. aug. 24. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!