Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lennek egy kérdésem h. szerint...

Lennek egy kérdésem h. szerintetek melyik videókártyát vegyem meg? és miért mer képtelen vagyok dönteni

Figyelt kérdés

ati kártyák jobban bejönnek mer sokkal szebb képet adnak le mint az nvidiák ( azt hallottam ) nvidiám sose volt és sokan mondják h. az jobb az kell. meg sokan szintén h. az ati a jobb. nem tudom eldönteni úgy h. meg kérlek titeket írjátok le melyik kártyát vegyem meg és h. miér


ATI: [link]


NVIDIA: [link]



2013. jan. 4. 05:06
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Én az Nvidia-t tartom előnyben. Az Nvidia sokkal jobb mint az ATI minőségileg is nagyon ott van elég tartós egy kártya és persze szinte minden játékot ez támogatja. És az Nvidia-t többyire játékokra fejlesztik az ATI-t meg irodai gépekre gyártják tudtommal, és elég gyakori a meghibásodása, én két ATI kártyát dobtam már el mert a hűtése egy kalap kaka vagy pluszba kellett rászerelnem vagy egy teljesen külön álló ventilátorral segítettem r a hűtésére.
2013. jan. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ez mind igaz a régi ati kártyákra nekem eddig egy ati kártyám se döglött be a haveronak több mint 15 éves gépe van de még mindíg bírja a benne lévő 1 gb- os ati kárty ha ien jellegű problémáim lettek volna akkor 1értelmű lett volna h. mit vegyek és tartósságilag megint az ati a jobb az meg nem teljesen igaz h. több játék támogatja az nvidát mer attól h. nincs oda írva ttól még ugyan úgy támogatnia kell
2013. jan. 4. 05:51
 3/22 anonim ***** válasza:
Nvidiák hulladékok, kivéve az extrém árakkal rendelkezőket. Én minden esetben ATI-t javaslok mert funkcionalitásban sokkal jobb. Ha sapphire-t veszel külön hűtés nem kell, egyéb márkához kellhet mert mint előző mondta alulhűtöttek nagyrészük. De ATI hosszútávon jobb megoldás. 10 éves tapasztalat.
2013. jan. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem tudom eldönte h. melyik vinné jobban a játékokat az atinak nagyobb a teljesítménye de nincs benne árnyék proci és nem 2 gigás de viszont ddr5- ös az nvidia 2 gb- os de ddr3- mas olcsóbb de még se tudom eldönteni XD még sose volt nvidiám és nem bízok így benne+ az ati az amd- s tehát amds géppel működik jobban 1ütt
2013. jan. 4. 05:55
 5/22 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy a ddr5. 1 giga felett nemsokat és a plusz memo. de a sebesség az már inkább.
2013. jan. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat még várom a további kommentelők véleményét is egyenlőre 1ik kártyát se tudom megvenne úgy h. nyugodtan írjátok le a tapasztalataitokat meg véleményeiteket
2013. jan. 4. 05:57
 7/22 A kérdező kommentje:
2013. jan. 4. 06:46
 8/22 anonim ***** válasza:
ennyi baromságot mint amit ezek itt összehordtak az életbe nem láttam. GT640 meg 7770 nem egy kategória, 7770 sokkal erősebb gt640 hd7750 szintjét nem éri el. ez zöldség gyümölcs hátán amit összehordtál, hogy az amd-nek szebb a képe. baromság. a játék grafikai motorjától függ, hogy hogy néz ki a játék, meg hogy a beállításokat milyenre rakod. pl. low-high stb.
2013. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
már közbe utánna jártam és semi külömbség sincs az ati és az nvidia között teljesen egyformák csak annyi h. ha inteled van akkor nem amd- s karit kell hozzá venni hanem nvidiát már rájöttem és sikerült döntenem mer atis kari az sokkal jobb ráadásul támogatja a CrossFire- t amit ki is szeretnék használni majd mivel a procim is olyan h. segíteni tudja a vidkarit + 2 videókártyát lehet belerakni az alaplapba am amiket linkeltem videókat azok nagy baromságok mivel ha az amd csinálja azt a videót akkor nyílván azt fogják jobbnak mutatni ha az nvidia akkor meg az... szóval köszönöm a válaszokat
2013. jan. 5. 00:16
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező már ne haragudj de te nem vagy nagyon benne ebbe a számítógép dologba,nem kell nvidia kártyát választanod ha inteles a procid amd nél meg ati kártyát mert amd s a procid nekem intel procim van ati radeon 7850 kártyával és tökéletes fut rajta minden.
2013. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!