Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lennek egy kérdésem h. szerint...

Lennek egy kérdésem h. szerintetek melyik videókártyát vegyem meg? és miért mer képtelen vagyok dönteni

Figyelt kérdés

ati kártyák jobban bejönnek mer sokkal szebb képet adnak le mint az nvidiák ( azt hallottam ) nvidiám sose volt és sokan mondják h. az jobb az kell. meg sokan szintén h. az ati a jobb. nem tudom eldönteni úgy h. meg kérlek titeket írjátok le melyik kártyát vegyem meg és h. miér


ATI: [link]


NVIDIA: [link]



2013. jan. 4. 05:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Ha a hülyeség fájna sokan ordítanának :)
2013. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

nagyon vicces az utolsó és szellemes...

nem azt montam h. kötelező de ez nyílván való és olvass utánna h. ha amd- s a procid sokkal jobban együt tud vele működni mint az intelessel tehát ha az alaplapod is gigabyte

akkor jobban jársz ha gigabyte chip- es kártyát is veszel mer akkor fogja a 100%- ot nyújtani... írj be 1- 2 dolgot a googléba és járj utánna mielőtt hülyeséget írnál köszi :)

2013. jan. 5. 12:31
 13/22 anonim ***** válasza:
Itt te kérdező vagy az aki szintén hülyeségeket írogat.Az előttem válaszolónak meg igaza van.Nekem már fáj..
2013. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Te vagy kérdező az egyetlen hülye itt. Sületlenségeket beszélsz, de nagyon. Inkább menj el egy pc szervízbe vagy ilyesmi helyre, mert te inkább ne kezdj bele gép építésbe. Nagyon sok hülyeséget összehordtál. Például van egy HD7990 és az az FX-8350-el aztán nagyon összeillik mi? Erősebb videókártyáknál néhány helyen iszonyat procilimites a helyzet, ha AMD processzorod van.
2013. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

érdekes h. hülye vagyok mer akkor a szakértők is azok XDDD

az ujságokban is hülyeséget irogatnak meg a pc- s oldalakon is

2013. jan. 5. 15:45
 16/22 A kérdező kommentje:
ez amit írtál ku*vára nem értem h. minek írtál le 2 karit amikor azoknak ehhez semmi köze sincs és ha félre értettétek volna akkor még1 X leírom h. az amd proci az amd karival szuperál igazán az intel proci meg intel karival... nem azt magyarázom h. ne működne tökéletesen mer mér ne működne hanem azt h. sokkal jobban össze lehet őket hangolni a másikkalmint az ellentétes gyártó kártyájával
2013. jan. 5. 15:49
 17/22 A kérdező kommentje:
vagy más szemszög ből most ha neked női lábad lenne akkor örülnél neki ? v. ugyan úgy tudnál járni mint a sajátoddal ? avagy ha a himbilimbid helyett lukas lennél akkor az ugy összeillene ? :D
2013. jan. 5. 15:57
 18/22 anonim ***** válasza:
intel proci intel videókártyával? ülj le egyes. nincs olyan, hogy jobban összeillik. és olyan sem, hogy jobban működik. példaként akkor ha veszek egy intel pentium 4 CPU-t meg egy geforce GTX680 kártyát akkor a te elméleted szerint ''jobban működik'' mint pl. egy Phenom II X4 965-el? Azok biztos, hogy a témához nem értő emberek voltak. Szakember nem mond ekkora ökörségeket az biztos.
2013. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
szerintem igaza van a kérdezőnek én is olvastam róla meg tapasztaltam is nem annyira feltűnő a válltozás de tényleg így van
2013. jan. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
hát akkor te is nagy szakember lehetsz mint a kérdező.
2013. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!