Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lennek egy kérdésem h. szerint...

Lennek egy kérdésem h. szerintetek melyik videókártyát vegyem meg? és miért mer képtelen vagyok dönteni

Figyelt kérdés

ati kártyák jobban bejönnek mer sokkal szebb képet adnak le mint az nvidiák ( azt hallottam ) nvidiám sose volt és sokan mondják h. az jobb az kell. meg sokan szintén h. az ati a jobb. nem tudom eldönteni úgy h. meg kérlek titeket írjátok le melyik kártyát vegyem meg és h. miér


ATI: [link]


NVIDIA: [link]



2013. jan. 4. 05:06
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
ehhez nem szakember kell hanem józan ész...
2013. jan. 6. 14:06
 22/22 A kérdező kommentje:
de amúgy meg nem is ez volt a kérdésem hanem h. ti melyik videókártyát javasoljátok légyszives térjünk vissza az eredeti kérdéshez ha van jobb kártya ami maximum 30 000 ft- ér akor nyugodtan írjátok le a nevét és a tulajdonságait v. linket és azt megköszönöm
2013. jan. 6. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!